Zabydlete se v mobilních domech

Srp 4, 2015 by

Zabydlete se v mobilních domech

Mobilní domy patří aktuálně k velice oblíbeným typům obydlí. Ve světě mají dokonce podstatně delší tradici, než u nás v České republice. Lidé začínají oceňovat přednosti těchto typů nemovitostí, s nimiž je spojena velká spousta kladů.

Vybírat lze mobilní domy zcela nové, popřípadě ty postarší, kde se pořizovací náklady pohybují hluboko pod cenou za výstavbu nového plnohodnotného objektu či bytové jednotky. Pojďme si tedy sdělit, proč se vaším životním útočištěm mohou stát právě mobilheimy?

Celoroční či sezónní mobilní domy?

V závislosti na svých osobních potřebách se rozhodnete pro koupi toho či onoho mobilního domu. Několik věcí mají však tyto příbytky společného. Poradna pro zájemce o koupi mobilního domu.

  • Mobilní domy jsou ve většině případů plně vybaveny nábytkem i spotřebiči
  • Provozní náklady na život v mobilním domě jsou oproti klasickému bydlení velmi nízké
  • Vysoký komfort srovnatelný s bydlením v rodinném domě
  • Rychlost dodání je v některých případech i druhý den

obyvaci-pokoj-mobilni-dum-2Zdroj obrázku: www.marvel-mobilnidomy.cz

Z výše uvedeného jednoznačně vyplývá, že moderní mobilní domy jsou ideálním řešením pro více skupin. Někdy je to i potřeba rychlého východiska v překotné situaci či finanční tísni. Například při výstavbě domu, kdy potřebujeme snížit náklady na bydlení. Jiný volí mobilheimy kvůli tomu, že jednoduše vlastní pozemek, ale nemá zájem vyřizovat stavební povolení, přesto chce komfortně bydlet.

mobilheimy-s-jistotouZdroj obrázku: www.marvel-mobilnidomy.cz

Mobilní domy ve finále okupují i komerční sektor v podobě stánku na občerstvení či velké stavební buňky.

Odborník na mobilní domy

Jestliže máte potřebu mobilního bydlení, určitě ji naplňte s dlouhodobým profesionálem v tomto segmentu, jímž je společnost MARVEL, která má za sebou více než 1500 realizací, 6 poboček po celé ČR a nejširší nabídku mobilních domů. Ta své služby prezentuje na internetovém portálu, kde si z produktové nabídky dokáže vybrat skutečně každý.

loznice-mobilni-dumZdroj obrázku: www.marvel-mobilnidomy.cz

Dopřejte si z pohledu budoucího obydlí maximální komfort ve spojení s nízkými provozními náklady a dostatečným životním prostorem.

koupelna-mobilni-dumZdroj obrázku: www.marvel-mobilnidomy.cz

Podobné články

Sdílejte