Užívejte si pohodlí v kancelářské židli

Lis 18, 2014 by

kancelářská židleVelká spousta občanů má sedavé zaměstnání. Práci, při níž sedí minimální osm hodin denně a více. Pakliže si to každý alespoň někdy vyzkoušel, jistě moc dobře tuší, že největším problémem je bolení zad, nohou a jiných částí těla, což je způsobeno hlavně díky nevhodnému posedu.

Tento neduh mohou samozřejmě odstranit nejrůznější kancelářské židle Alba, jež se pyšní vynikajícími předpoklady pro komfortní a pohodlné sezení. Navíc můžete u těchto výrobků očekávat také velice profesionální vzhled. Ten pak působí v jakékoliv kanceláři dosti reprezentativně.

Pohodlné kancelářské křeslo

Chcete-li si užívat skutečně příjemného posedu, určitě se zaměřte na moderní kancelářská křesla, která jsou povětšinou doplněna o kožené prvky. Kůže je elegantním výrobním materiálem, jehož zastoupení naleznete hlavně na podsedáku nebo opěrce.

V tomto ohledu nelze výrobkům Alba cokoliv vytknout, protože volit můžete z mnoha modelů, které se odlišují svým originálním vzhledem, rozměry nebo barevným zpracováním. Kancelářské křeslo se tak stane dominantou vaší pracovny a především zárukou toho, že se vám bude u stolu sedět velice pohodlně.

Vyzkoušejte křeslo Alba JOO

Hledáte-li skutečnou kvalitu v této oblasti, přinášíme vám jeden praktický tip na konkrétní výrobek, potažmo stylové kancelářské křeslo.

Je to model Alba JOO, jež se pyšní prodyšným opěrátkem a také praktickým podhlavníkem. Jde o výrobek vysoké kvality a hlavně luxusní třídy. Příjemného posedu si mohou užívat lidé s maximální hmotností až 130 Kg. Právě taková je nosnost tohoto křesla.

Připočtete-li k černému vyhotovení ještě spodní kříž z leštěného hliníku nebo stylové područky, zjistíte, že vás jakákoliv práce u stolu bude bavit mnohem více, než kdy předtím. Vsaďte na jistotu a poddejte se výhodné investici, s níž budete nadmíru spokojeni.

Podobné články

Sdílejte