Tepelná čerpadla od společnosti Solarex

Kvě 25, 2014 by

Už vás nebaví vynakládat spoustu financí za vytápění domácnosti a ohřev vody za pomoci plynového nebo elektrického kotle? Chcete investovat do mnohem ekonomičtější varianty, která bude mít krátkou návratnost?

Potom by vás mohla zajímat tepelná čerpadla od společnosti www.solarex.cz, která patří v tomto segmentu mezi zkušené odborníky a disponuje více, jak desetiletou praxí.

Právě tento specialita vám může navrhnout dokonalé řešení, včetně napojení na podlahové vytápění, díky čemuž bude docíleno maximálně funkčního a efektivního systému.

Tepelná čerpadla vzduch – voda

K nejvyužívanějším a finančně nejdostupnějším variantám tepelného čerpadla patří uvedený model vzduch – voda, jež do značné míry naznačuje, odkud je čerpáno potřebné teplo. Je to samozřejmě ze vzduchu, k čemuž slouží speciální jednotky umístěné na nemovitosti.

Tepelná čerpadla vzduch – voda vám dokáží oproti klasickým zdrojům tepla ušetřit až neuvěřitelných 80% energie, díky čemuž máte zajištěnu vysokou návratnost investice. Tato varianta je navíc nejúčinnější právě s podlahovým vytápěním.

Předkládána vám tak bude nejenom vysoká odbornost, ale i kvalita práce, včetně kompletní projektové přípravy. Starat se nemusíte opravdu o nic.

Ohřev vody tepelným čerpadlem

Jak již bylo naznačeno výše, teplená čerpadla vzduch – voda nemusí sloužit jen k vytápění nemovitosti. Zabezpečen může být i velice efektivní ohřev TUV tepelným čerpadlem, jehož realizace spadá taktéž pod křídla této zkušené firmy.

Získávejte zcela bezplatnou energii, kterou můžete čerpat z všudypřítomného vzduchu. Přestaňte platit více, než musíte a požádejte společnost SOLAREX, ať vám navrhne řešení na teplené čerpadlo vzduch – voda na míru. S následnými výdaji za energie budete jistě spokojeni.