Specialista na snímače nejrůznějšího typu

Dub 11, 2015 by

Specialista na snímače nejrůznějšího typu

Snímání veličin patří neodmyslitelně k bezproblémovému provozu průmyslových zařízení nebo automobilových součástí. Jde o moderní a kvalitní prvky, od nichž je vyžadovaná maximální přesnost a výstup odpovídajícího formátu.

Typickým příkladem jsou snímače teploty, které informují o stavu v daném prostředí, až už jde o to klasické či kapalné. Propracovanost každého detailu je v tomto případě zcela na místě. Díky všemožným velikostem je pak docíleno maximální variability, ať už jde o potrubí nebo části motorů.

Snímače tlaku vysoké jakosti

V některých provozech je však třeba snímat daleko více veličin, než jen teplotu. Pokud jde o vodu, olej a jiné kapalné látky, je to bezpochyby tlak. Určitá zařízení jsou na výstupu z takového snímače dokonce závislá a je pro ně důležitý tlakový rozsah.

Ideálně, zvolíte-li snímače tlaku od společnosti Mechanika, které jsou navrhovány v závislosti na konkrétním požadavku. Tato firma je přeborníkem v tomto segmentu a předkládá sortiment z mnoha oblastí. Od digitálních a analogových tachografů, před palubní přístroje VDO, až po snímače a plováky.

Obrátíte-li se na tohoto odborníka, čeká vás hned několik zajímavých služeb.

  • Bohatá produktová nabídka
  • Poradenství a servis
  • Nízké pořizovací ceny

Využijte praktické snímače otáček a rychlosti

Z pohledu funkcionalit se v podání tohoto specialisty meze dozajista nekladou. I díky tomu lze pořídit také snímače otáček. Ty nabývají odlišných technických parametrů a jsou doplněny o programy, jež velice snadno a rychle analyzují výstupní data.

Mohou to být speciální snímače pro analogové a digitální tachografy, popřípadě jakékoliv jiné.

Svěřte se v oblasti snímacích prvků do rukou těch nejzkušenějších. Využijte odbornosti a preciznosti každého detailu. Individuální přístup je zde zcela na místě.

Podobné články

Sdílejte