Prohlédněte si novostavby v Praze na internetu

Pro 18, 2015 by

Prohlédněte si novostavby v Praze na internetu

Chcete investovat peníze do nového a vlastního bydlení? Usadit se v hlavní metropoli a využívat k životu všech jejích vymožeností? Potom se zahleďte do databáze čítající více, jak 1 900 novostaveb, které si nyní můžete prohlédnout na jednom jediném místě.

Jde o byty, rodinné domy a stavební pozemky, jež v hojném zastoupení předkládá internetový portál PrahaNovostavby.cz. Díky němu máte novostavby v Praze, jako na dlani. Interaktivní katalog, v němž lze vyhledávat na základě nejrůznějších kritérií.

Britská čtvrť a její kouzlo

Pakliže toužíte po konkrétních příkladech, nastíníme vám přednosti dvou populárních developerských projektů. Jeden z nich se nachází v pražských Stodůlkách a aktuálně se pyšní již svojí devátou etapu výstavby.

Je to projekt Britská čtvrť od společnosti FINEP, která potenciálním rezidentům přináší nadstandardní záruky, moderně vybavené interiéry a novodobý architektonický koncept budov. Zajímá-li vás poslední fáze tohoto stavebního díla, vězte, že je z čeho vybírat.

  • 119 bytových jednotek
  • Dispozice 1+kk až 4+kk
  • Podlahové plochy od 32 m2 do 107 m2

Zdravé bydlení s názvem 4Blok

Vaší pozornosti by však neměli uniknout ani jiné developerské projekty z výše uvedené databáze novostaveb. Typickým představitelem ekologického obydlí je 4Blok. Nízkoenergetické objekty s rekuperací vzduchu, zelenými střechami a tepelnými čerpadly.

Unikátní koncept, jehož vizí je městské soužití s přírodou, jíž máte v tomto případě na dosah ruky. Až 210 bytových jednotek v pražských Vršovicích dokáže nabídnout neotřelý a komfortní model bydlení.

Vydejte se na virtuální prohlídku novostaveb v Praze a načerpejte dostatek informací o každém projektu. Ať už jsou to technické údaje, standardy, financování nebo popis lokality. Vybrat si dokáže naprosto každý.

Podobné články

Sdílejte