Profesionální servis manipulační techniky

Bře 30, 2015 by

Profesionální servis manipulační techniky

Vysokozdvižné vozíky a jiné typy manipulační techniky jsou jistě skvělými pomocníky především v takových provozech, kde je třeba přesouvat větší a těžší předměty či palety se zbožím, a to z jednoho místa na druhé.

Při každodenním a pravidelném používání je nutné, abyste dbali také o špičkový technický stav takového zařízení. Ten vám zajistí dlouhodobě bezúdržbový provoz, včetně odpovídající bezpečnosti. Zkrátka VZV servis na té nejvyšší úrovni.

Nacházíte-li se v Olomouci a v jeho blízkém okolí, máme pro vás jeden praktický tip.

Opravy vysokozdvižných vozíků

Hledáte-li někoho s dlouhodobými zkušenostmi a praktickými dovednostmi v oblasti servisu manipulační techniky, obraťte se na specialistu, jímž je Zdeněk Šindelář. Ten zajišťuje pravidelný servis těchto strojů, od technické prohlídky až po samotné testování.

Servis Delta je realizován za přispění moderní techniky, tudíž máte jistotu kvalitně provedené práce a bezkonkurenčního výsledku. Autorizovaný servis fungující od roku 1995, s nímž se vám dostane znamenité opravy vysokozdvižných vozíků.

V rámci těchto činností lze očekávat následující.

  • Revize plynových zařízení
  • Opravy a montáže
  • Školení řidičů VZV

servis-vzv-olomouc(1)

Servis přímo u vás na provozovně

Starosti si nemusíte dělat ani s přepravou manipulační techniky do profesionálního servisního zázemí. Opravy totiž mohou být realizovány přímo u vás, a to zcela individuálně. Zmiňovaný odborník si poradí s nejrůznějšími značkami vysokozdvižných vozíků, jako jsou Balkancar, Hyster, Linde, Cesab a mnohé další.

Zajištěn vám samozřejmě může být i prodej nových zařízení odlišných modelových řad, jimiž nahradíte své stávající stroje, popřípadě rozšíříte vozový park s manipulační technikou.

Vsaďte na odborný servis manipulační techniky, který je spojený se zajímavými cenami a flexibilitou.