Čistírny odpadních vod od společnosti Gonap

Dub 21, 2015 by

Čistírny odpadních vod od společnosti Gonap

Vysloví-li se pojmy jako čistírny odpadních vod, nádrže a jímky či technologická těsnění, mnoha odborníkům a profesionálům na tento segment se vybaví produktové portfolio společnosti Gonap. Specialista, který se tomuto oboru věnuje již několik dlouhých let a spolupracuje s významnými organizacemi, jež se podílí na vývoji a inovaci nových zařízení.

Máte-li zájem o čistírny odpadních vod, určitě se vydejte tímto směrem, respektive prostudujte nabídku firmy certifikovanou dle systému kvality ISO 9001:2000. A co je vlastně součástí prezentovaného sortimentu Gonap spol. s r.o.?

Domovní čistírna odpadních vod

Hlavní specializací je bezpochyby čištění vody, což ocení velká spousta domácností. Objekty vyskytující se například v lokalitách, kde není kanalizace nebo pouze ta na dešťovou vodu. Právě tam si můžete umístit čistírny odpadních vod, jež se liší svým objemem. Ten samozřejmě odpovídá počtu subjektů trvale žijících v dané nemovitosti.

Jde o bytelné samonosné nádrže vyrobené z kvalitních plastů. Preciznost zpracování a bezproblémová funkčnost tohoto celku přináší největší ovace. Čistírny s účinností 95 % však nejsou tím jediným, co si můžete zakoupit.

  • Nádrže
  • Septiky
  • Přečerpací jímky
  • Zemní filtry a mnohé další

Přednosti domovních ČOV

Pořídíte-li si profesionální čistírnu domácích vod, můžete se těšit na několik příjemných kladů spojených s tímto produktem. V první řadě je to snadná instalace, při níž je využito dosti malého množství zastavěné plochy.

Bezproblémový zimní provoz koresponduje také s odpovídající bezpečností. Strachovat se nemusíte ani jakéhokoliv zápachu. Bezhlučný proces s nízkými náklady je ideální pro libovolný typ domácnosti.

file52

Čistírna realizovaná na klíč

Společnost Gonap nádrže na čištění nejenom prodává, ale i realizuje. Dostat se vám může velice komplexních služeb, jež započínají návrhem konkrétního řešení, dodávkou potřebného zařízení, montáží a končí uvedením do provozu včetně praktického zaškolení.

Čistírny odpadních vod jsou ideální pro oblasti od pěti obyvatel do pěti tisíc obyvatel, což je čistírna vhodná pro malé město. U takto monumentálních projektů je samozřejmě zajištěno i dlouhodobé zkoumání a vyhodnocování samotného provozu. Výsledkem je poté závěrečná zpráva.

Kromě zajímavých pořizovacích cen se můžete těšit na velice odborné poradenství, které souvisí se záručním a pozáručním servisem, včetně důležitých revizí pro dlouhodobé fungování.

Gonap – jednička na současném trhu

Hledáte-li specialistu na čistění vody, jehož technologie a výrobní procesy se neustále zlepšují a rozvíjejí, bude volba jednoznačná. Obraťte se na profesionála, jehož bohaté reference a řada významných certifikátů vás přesvědčí o mnohém.

Podobné články

Sdílejte