Prodej a půjčovna stavební techniky

Srp 28, 2015 by

Prodej a půjčovna stavební techniky

Máte v úmyslu rozšířit svoji mechanizaci ve firmě? Sháníte kvalitní stroje, s nimiž se vám otevírají další možnosti z pohledu stavebních prací? Potom investujte jen do prověřených zařízení, jež nesou označení JCB. Dlouhodobá značka kvality, odolnosti a potřebné životnosti.

Prodej stavebních strojů tohoto typu vám přináší zkušený odborník na tento segment, jímž je společnost TERRAMET, spol. s r.o. Specialista s bohatou servisní a prodejní sítí po celém území České republiky. A co všechno naleznete v rozmanitém produktovém portfoliu?

Stavební stroje JCB

Nabídka je v tomto ohledu velice rozmanitá a vždy lze volit z několika modelových typů, které se liší příslušnými technickými parametry. Firma se primárně specializuje na tato zařízení.

  • Stavební stroje JCB
  • Manipulační a hutní technika
  • Mobilní kompresory Kaeser
  • Elektrocentrály JCB a Endress
  • Vysokozdvižné vozíky, pažení a další

Při nákupu vám budou k ruce zkušení odborníci, s jejichž poradenstvím se domůžete vhodného stroje právě pro vaše účely, ať už jsou soukromého nebo komerčního charakteru. Prodejem stavební techniky to však nekončí.

Půjčovna stavebních strojů

Nedisponujete-li dostatečným množstvím finančních prostředků či potřebujete-li mechanizaci jednorázově a nepravidelně, nabízí se vám jiné efektivní řešení. Je to půjčovna stavebních strojů a stavební techniky v podání společnosti TERRAMET, spol. s r.o.

Za výjimečných cenových podmínek získáte kvalitu, vynikající technický stav a variabilitu daného zařízení. Nejjednodušší cesta ke snadno realizovatelným pracovním činnostem svépomocí.

Ať už máte zájem o nákup nebo pronájem, poznejte profesionální služby tohoto letitého specialisty, jež vám vyjde ve všech ohledech vstříc. Investujte do stavební techniky, která vám ulehčí práci a přinese zisky ve vašem podnikání.

Podobné články

Sdílejte