Prodej a pronájem lešení Praha

Pro 19, 2014 by

lešeníStavební činnosti mnohdy vyžadují nejrůznější pracovní nástroje a doplňky. Pokud jednotlivé úkony navíc provádíte v nadzemních výškách, hodí se bezpochyby lešení nebo jiné prostředky, jež vás dopraví vzhůru.

Uvažujete-li v této oblasti o nákupu patřičné techniky nebo odpovídajícího zařízení, určitě se obraťte na společnost Lehman, která patří k dlouhodobým profesionálům a odborníkům. Specialisté s mnohaletou tradicí, z jejichž produktového portfolia si dokáže vybrat skutečně každý.

Lešení, lávky a plošiny

V úvodu je třeba říci, že tento subjekt konkrétní nástroje nejenom prodává, ale také pronajímá, což může být pro některé stavitele či zákazníky daleko výhodnější varianta, pakliže zařízení vyžadují jen občas.

Zakoupit nebo pronajmout si můžete následující sortiment.

  • Hliníkové lešení
  • Závěsné lávky
  • Hydraulické plošiny
  • Schodišťové roboty
  • Šplhací lávky

Ve všech případech jde o značkové produkty a stroje pyšnící se vysokou kvalitou zpracování. Moderní technika, jež vám může sloužit spoustu dlouhých let.

Výhodný pronájem lešení

Hlavní dominantou společnosti Lehman bude bezpochyby pronájem lešení Praha. Prvotřídní hliníkové sestavy, jejichž výrobcem je firma Custers hydraulica B. V. Jde tedy o záruku precizního zpracování a výsledné odolnosti.

Zapůjčit si můžete jedinou kostku, ale i celou sestavu, jež vám vystačí na obestavění celé nemovitosti. Pracovní výška lešení dosahuje až 16 metrů. Produkováno je i v širší variantě 1,3 metru.

Kompletní servis za výhodné ceny

Využijte profesionální pronájem hliníkového lešení, v rámci něhož vám může být nabídnuta také spolehlivá doprava na místo určení nebo ekonomicky dostupná montáž, popřípadě demontáž.

Volte firmu Lehman, která se o vás postará ve všech ohledech a to i mimo pracovní dobu nebo o víkendech. Zkrátka špičkový servis pro každého.