Praha Vinoř nabízí domy na prodej

Čvn 26, 2015 by

Praha Vinoř nabízí domy na prodej

Prahnete aktuálně po moderním developerském projektu v hlavní metropoli, jenž by se stal vaším životním domovem? Dáte hodně na atraktivitu, originalitu a patřičný nadstandard, pokud jde o exteriér a interiér? Potom vám bude nápomocna Praha Vinoř.

Městská část, v níž vyrůstá developerský projekt Domy Praha – Vinoř, jehož dokončení je plánováno na konec tohoto roku. Patrové objekty vznikající pod taktovkou společnosti Euro Development, která je zárukou špičkové volby stavebních materiálů, vynikající izolace a nízkých provozních nákladů.

Domy na prodej za výhodné ceny

Rozhodnete-li se pro toto moderní bytové dílo, určitě se nadchnete propracovanou architekturou a vynikajícími designérskými návrhy jednotlivých místností. Dokonale uzpůsobená domácnost, jejíž parametry jsou následující.

  • Dispozice 5+kk
  • Vnitřní podlahová plocha 127 m2 až 139 m2
  • Zahrady o velikosti 372 m2 až 429 m2

Domy na prodej Praha Vinoř, které si musí zamilovat naprosto každý. Navíc, když je součástí bydlení i praktická terasa do zahrady a spousta soukromí.

Lokalita Praha Vinoř

Novodobé stavební dílo se v tomto případě pojí s jedinečným situováním. Praha Vinoř je otevřena všem, kdo mají zájem o blízkou dostupnost občanské vybavenosti. Tu tvoří školská a sportovní zařízení, restaurace, obchody, supermarkety nebo lékařské služby.

V blízkosti se lze těšit kupříkladu na Vinořský potok a Ctěnický háj, kde se budete věnovat relaxaci i sportu. Oblíbený je v okolí golf, cyklostezky, fotbal či parkur.

Moderní domy na prodej jsou hlavně nedaleko Brandýsa nad Labem, popřípadě samotného centra metropole, kam se dopravíte za 25 minut jízdy. Užívejte si nejenom zeleň, ale i bohaté služby a ruch hlavního města. Zkrátka každý podle své libosti.

Nepropásněte příležitost, jíž nabízí projekt Domy Praha – Vinoř.

Podobné články

Sdílejte