Podlehněte kouzlu moderní novostavby

Čvc 10, 2015 by

Podlehněte kouzlu moderní novostavby

Každý, kdo uvažuje o pořízení vlastního bydlení, stojí na pomyslném rozcestí. Investovat peníze do postaršího bytu nebo si připlatit za kvalitní novostavbu? Otázka, na kterou existuje poměrně jednoduchá odpověď.

Chcete-li si koupit byt s dlouhou životností, nízkými provozními náklady, nápaditým uspořádáním vnitřních prostor a nadčasovou podobou, je řešení poměrně jednoznačné. Jsou to aktuální novostavby na trhu, jež vás uspokojí ve všech ohledech.

Novostavby v hlavním městě

K lukrativním lokalitám patří samozřejmě Praha a její blízké okolí, kde budete schopni nalézt přírodu, zeleň, klid a zároveň služby velkoměsta v krátkém časovém úseku. Typickým příkladem je nová etapa Prosek Park. Populární developerský projekt nacházející se ve své deváté fázi a cílící na rodiny s dětmi. Odpovídají tomu mimochodem i parametry bydlení.

  • Dispozice 1+kk až 4+kk
  • Podlahová plocha od 32 m2 do 118 m2
  • Balkony, terasy a předzahrádky
  • Podzemní garážové stání

To vše je zárukou velice příjemného nadstandardu, jehož by se vám u zrekonstruovaného starého bytu dostalo pouze stěží. Nové byty přináší kvalitní vybavení a jsou protnuty působivou architekturou, včetně společných prostor.

Rodinné domy v okolí Prahy

Nejsou to však jenom bytové jednotky, které vám přinesou potřebné rodinné zázemí. Toužíte-li po vlastní zahradě, neváhejte vsadit na novostavby v podobě rodinných domů s garáží. O něco vyšší investice, jež je vykoupena podstatně lepší mírou soukromí.

Ať už se rozhodnete pro to či ono řešení, vždy volte aktuální developerské projekty dlouhodobě prověřených společností, u nichž víte, že nešlápnete vedle.

Dopřejte si kvalitní bydlení s bohatou občanskou vybaveností, snadnou dopravní dostupností a přírodou na dosah ruky. Vybírejte unikátní novostavby představující výhodný typ investice.