Nové byty Praha 6 – vyberte si z nabídky

Led 3, 2015 by

1fb33b5e-e7fa-46da-821d-f39b5edc163ePraha 6 Břevnov je vyhledávaným místem, pokud jde o rodinné bydlení v hlavní metropoli. To se týká jak mladých rodin s dětmi, tak postarších občanů toužících po klidu a zeleni v okolí svého bytu. Tyto předpoklady a mnohé další vám může zajistit například developerský projekt Rezidence Bělohorská.

Lukrativní byty na prodej Praha 6 Břevnov, v jejichž prostředí se budete cítit, jako doma. Může za to několik výhod tohoto bytového komplexu.

  • Moderní a působivá architektura
  • Až 35 bytových jednotek na prodej
  • Prostorné balkony a rozlehlé terasy

Kromě uvedeného se můžete těšit také na zázemí pro děti, odpočinková místa v okolí nebo bohaté sportovní vyžití.

Byty Dejvice a ostatní

Při výčtu nejznámějších lokalit nesmí chybět ani ty skalní, které prezentují byty Dejvice. Rozlehlé bytové prostory nacházející se v činžovních domech nebo moderních novostavbách.

Praha 6 je zkrátka místem, jež vás zaplaví developerskými projekty osobitého vzhledu a zpracování. Typickým příkladem může být jistě Rezidence Podbaba, v rámci níž si na své přijdou i ti nejnáročnější zájemci.

9c60239f17c443c28d0ff659587cb957

Důkazem toho je největší bytová jednotka o dispozicích 6+kk s podlahovou plochou až 183 m2. Pokud si k tomu připočtěte ještě prostornou terasu, podzemní garážové stání a kvalitní vnitřní vybavení, není co řešit.

Nakupujte byty Bubeneč

Poznejte přednosti hlavní metropole na vlastní kůži a volte moderní byty Bubeneč nebo bytové jednotky z developerského projektu Bydlení Liboc. Ať tak či onak, pokaždé si oblíbíte klid dané lokality, její všestrannou občanskou vybavenost a možnost krátkého a rychlého spoje s centrem velkoměsta.

Praha 6 vás jednoznačně ohromí, zaměříte-li se na Bubeneč, Dejvice, Břevnov nebo jinou část. Vždy půjde o spojení prvotřídního situování, osobitého vzhledu, nízkých provozních nákladů a zajímavých cen.