Moderní bydlení v Praze 10

Dub 8, 2015 by

Moderní bydlení v Praze 10

Láká vás východní okraj hlavního města Prahy, konkrétně oblast Malešice? Hledáte pohodlné a komfortní bydlení na tomto místě, kde vám nebude chybět dostatečná občanská vybavenost a dopravní dostupnost? Jestliže kývete hlavou, že ano, bude Praha 10 dokonalým místem zrovna pro vás.

Postarat se o to může hned několik developerských projektů. Jsou to především novostavby, jež patří k žádanému artiklu, mezi jehož přednosti se řadí záruka, novota, moderní technologie výstavby a nízké energetické požadavky.

Jaký zvolit projekt pro bydlení?

Každého náročného rezidenta určitě zaujmou byty Malešice. Ty představují velice poklidné životní prostředí, které má dvě tváře. Jednu z nich tvoří všestrannost hlavního města dostupná během dosti krátké chvíle, a to jak pešky nebo prostřednictvím veřejné dopravy.

Tou druhou podobou je příroda, jíž můžete být skutečně na dosah. Typickým příklad je Malešický park, kam je možné vyrazit jak za relaxací, tak sportovními aktivitami.

Nízkoenergetické obydlí EcoCity Malešice

Pakliže bychom měli být konkrétní, je to například developerský projekt EcoCity Malešice. Bytové jednotky v několika obytných domech, jež nabývají dispozic 2+kk až 4+kk. Navíc se pyšní těmito předpoklady.

  • Byty o velikosti 48 m2 až 119 m2
  • Druhá etapa přináší 66 jednotek
  • Velké lodžie a předzahrádky

Praha 10 toho skrývá mnohem více

Pokud vám nepadne do oka právě toto ekologické bydlení, nemusíte se samozřejmě omezovat. Praha 10 toto nabízí daleko více, než se na první pohled zdá. Z významných developerských projektů jsou to kupříkladu následující.

  • 4Blok
  • Nad Přehradou III
  • Rezidence Golf Hostivař

Investujte do vlastního obydlí, ať už má podobu bytové jednotky nebo rodinného domu. Dopřejte si vlastní zázemí, kde se budete cítit komfortně a pohodlně. Aktuální novostavby vám vše zajistí.

Podobné články

Sdílejte