Lokalita Praha 10 vybízí k výstavbě novostaveb

Led 25, 2016 by

Lokalita Praha 10 vybízí k výstavbě novostaveb

Praha 10 se řadí k často vyhledávaným lokalitám vhodným pro bydlení. Působiště, které díky svým přednostem oslovuje významné developery. Ty zde budují cenově dostupné novostavby v podobě bytů a rodinných domů.

Lukrativní adresa mnoha tváří, jež vás zaujme přemírou zelených ploch, Hostivařskou přehradou, ale také spoustou služeb veřejného, školního, sportovního a kulturního typu. Není tak s podivem, že byty Praha 10 přináší vše důležité pro každodenní život.

Moderní byty Vršovice

Praha 10 se skládá z několika charakterově odlišných částí, z nichž každá má své klady. Ať už vás osloví Strašnice, Dolní Měcholupy nebo Uhříněves, vždy narazíte na dostatek zastávek MHD, obchodní domy, školy, restaurace a mnohé další.

Opomíjet samozřejmě nesmíme ani na byty Vršovice, které jsou noblesním developerským dílem.

Na Praze 10 je aktuálně k vidění spousta novostaveb stojících za zmínku.

  • 4Blok
  • Ecocity Malešice II
  • Nad Přehradou
  • Club Ocean

Byt, který si zamilujete

Dáváte-li přednost hlavně zeleným plochám a ekologickému žití, pak je to projekt 4Blok a jeho 210 bytových jednotek. Právě ty vás osloví svou rozmanitostí, moderní architekturou a praktickým uspořádáním, včetně dispozic od 1+kk do 5+kk.

Nízkoenergetické bydlení spojené s tepelným čerpadlem, rekuperací vzduchu a speciálním zavlažovacím systémem.

Bydlení na Praze 10 se vyplatí

Vydejte se do jednotlivých čtvrtí této lokality a okuste její přednosti na vlastní kůži. Pořiďte si byt s dokonalým situováním s ohledem na vaše vlastní potřeby, ať už je to zázemí pro děti nebo pestrost sportovních aktivit.

Investujte do novostaveb na Praze 10 a dopřávejte si krásných výhledů, nízkých provozních nákladů a originálně řešených komplexů. Užívejte si poklidného života a přitom mějte výhody velkoměsta na dosah ruky.

Podobné články

Sdílejte