Jímky na děšťovou vodu, žumpy a jímky

Čvn 12, 2014 by

produkt-jimkyZná to pravděpodobně každý majitel nemovitosti, který se přestěhoval do objektu, v jehož blízkosti není žádná kanalizace nebo veřejná čistička odpadních vod. V takový okamžik se nachází před velice zásadní otázkou, jak na domácí odpad, respektive kam s odpadními vodami, ať už z toalety, pračky nebo dřezu?

Řešení je velice jednoduché a kopíruje v podstatně možnosti předchozích generací jen v trochu propracovanější a modernější podobě. Na mysli máme samozřejmě žumpy, které již není třeba pracným způsobem betonovat. Takže žádné čtyři silné betonové stěny, které po čase stejně prosakovaly odpad do půdy v okolí.

Dnešní produkty jsou mnohem lepší.

Žumpy vyrobené z plastu

Jsou to plastové žumpy, které tvoří jednokomorovou nádrž bez jakéhokoliv odtoku. Uzavřený celek, v němž se hromadí odpadní voda z vašeho objektu a čas od času je nutné ji vyvézt.

Chcete-li, aby vaše žumpa disponovala bezpečným průlezem s přístupovým víkem a přívod odpadních vod byl řešen kanalizační trubkou v rozmezí od 110mm do 160mm, obraťte se na společnost WeeW Company.

Český výrobce, který se pyšní hned několika předpoklady.

  • Nízká cena nabízených produktů
  • Vysoká kvalita práce
  • Různé upotřebení jednokomorových plastových žump
  • Až 15 let záruka s dopravou zdarma

Plastové žumpy mohou nabývat odlišných podob, respektive rozměrového zpracování. Pořídit si lze žumpu s objemem 3 000 litrů, která má primární využití u méně navštěvovaného objektu, jako je kupříkladu chata. Výjimkou však nejsou ani žumpy o objemu 16 000 litrů, které se již hodí k nemovitostem, kde žije více osob.

Jak se zbavit odpadních vod?

Vzhledem k tomu, že jsou plastové žumpy bez dalšího otvoru, je třeba jednou začas provést vývoz celého objemu za pomoci fekálního vozu. To je určitý protiklad a finanční náklad za levné pořizovací náklady. Nutno ale podotknout, že pokud si zakoupíte větší objem žumpy, budete ji vyvážet méněkrát.

Plastové výrobky Weew

Uvedený výrobce Weew Company se nezaměřuje jenom na plastové žumpy jednokomorové, ale také na vícekomorové septiky, jež primárně slouží k montáži pískového filtru. Nedílnou součástí nabídky je také jímka na dešťovou vodu, která již může disponovat odtokem. Ten je povětšinou napojen na dešťovou kanalizaci.

Jsou ale i tací zákazníci, kteří místo plastové žumpy volí vícenákladové východisko, jímž je ČOV, což je zkratka pro čističku odpadních vod. U ní jde již o důmyslnější řešení, které v sobě ukrývá určitý zrající proces skladovaného odpadu.

Ať už si však zvolíte jakoukoliv výše uvedenou variantu, pokaždé se vám dostane kvalitního zpracování na vysoké úrovni a tedy i dlouhé životnosti. Pořiďte si platové žumpy za naprosto neodolatelné ceny na trhu.

Podobné články

Tagy

Sdílejte