Jak je to s bydlením v Praze?

Lis 6, 2015 by

Jak je to s bydlením v Praze?

Hledáte bydlení v Praze a nevíte co a jak? My Vás rádi seznámíme s novými informacemi ohledně bydlení v hlavním městě Česka. To vše díky společnosti Finep, která je založena od roku 1995 a patří mezi hlavní developery v Praze, ale i v Bratislavě a nově i v Mongolsku. Co se týče staveb a novostaveb, tato společnost má na kontě prodaných přes 8000 bytů, navíc získala mnoho vyznamenání a ocenění. To je hlavní důvod, proč svěřit nákup nového bytu právě jim.

Právě od roku 1995 se Finep soustředí na to, aby měla Praha byty pro všechny druhy zájemců – od studentů, přes rodiny nebo zajištěné manažery. Jinak tomu není ani nyní. Prodej bytů v Praze je na velmi vysoké úrovni a je velmi žádaný. Finep aktuálně nabízí desítky bytových jednotek v rezidenčních projektech po celé Praze, stačí si jen vybrat z bohaté nabídky. Pro méně náročné jsou zde také levnější byty, kromě toho jsou k dispozici i byty střední kategorie nebo luxusní byty, které ocení každý náročnější zákazník.

Developerské projekty Praha tak nabízejí hned několik možností na nové bydlení. Finep dokončil dosud už více než čtyřicet úspěšných projektů. Co je momentálně v nabídce? Za zmínku stojí zejména luxusní sídla, jakými jsou například Britská čtvrť v lokalitě Praha 5 – Stodůlky. Dále za zmínku stojí například Malý Háj nebo rezidenční projekt Nad Přehradou. Samozřejmě, zmíněné projekty jsou jedny z mála, které společnost Finep nabízí. Na výběr máte mnohem více bytových rezidencí, které oplývají novotou a luxusem za přijatelnou cenu.

Je jen na Vás, jaký typ bydlení zvolíte. Pokud jste o bydlení v Praze dosud nic nevěděli, je nám potěšením, že jsme Vás mohli s danou situací seznámit.

 

Podobné články

Sdílejte