Investujte do projektu Na Štěpánce

Čvn 8, 2015 by

Investujte do projektu Na Štěpánce

Jsou to především vyznavači klidu, rodinné harmonie, přírody a všestranného zázemí, jež svou developerskou nabídkou uspokojí společnost Mramorka. Investiční subjekt na Praze 5 – Slivenec vytvořil soubor několika obytných staveb, které jsou tvořeny dvěma odlišnými typy budov.

  • 10 řadových domů
  • 20 viladomů

A právě druhé jmenované přináší 138 komfortně zařízených bytových jednotek, z nichž si díky pestrému dispozičnímu členění 1+kk až 4+kk a 6+kk dokáže vybrat naprosto každý.

Na Štěpánce se vám zalíbí

Rezidence Mramorka – Na Štěpánce skloubí hned několik výjimečných předností, mezi něž patří působivý vzhled objektů, nízké provozní náklady, originální rozvržení vnitřních prostor nebo krásný výhled po okolí. Kromě uvedeného lze počítat se spoustou dalších prvků.

  • Prostorné sklepní kóje pro úschovu věcí
  • Početná garážová stání
  • Předzahrádky, balkony a terasy

S prvotřídní výstavbou se pojí i vybraná lokalita, jíž tvoří Praha 5 – Slivenec.

Situování projektu Na Štěpánce

Zabydlíte-li se v některém z bytů, určitě vás nemine překrásné zelené okolí ve formě Chuchelského, Radlického, Dalešického či Prokopského údolí. Nevystačíte-li s občanskou vybaveností kolem moderního souboru staveb, zvolte jednu z blízkých zastávek MHD.

Dostupnost do centra či kamkoliv jinam je vskutku jednoduchou a rychlou záležitostí. Byty Praha 5 jsou situovány tak, aby byla zajištěna pohodlná školní docházka pro děti, rychlé nakupování nebo zábava v podobě restaurací či kulturních zařízení. Věnovat se mimochodem lze i sportu.

Byty Praha 5 jednoznačně vítězí

Okuste přednosti Rezidence Na Štěpánce, která si podmaní jakkoliv náročného rezidenta. Získejte příjemný životní klid, soukromí a záruku celoživotního bydlení, od něhož lze očekávat kvalitu, propracovanost a nápaditost. Výhodná investice pro každého.

Podobné články

Sdílejte