Hliníkové lešení a hydraulické plošiny od odborníků

Čvn 26, 2015 by

Hliníkové lešení a hydraulické plošiny od odborníků

Chystáte se na modernizaci, výstavbu či rekonstrukci objektu ve vysoké výšce? Potom vám přijde vhod hliníkové lešení či mechanizace, jež vám celou práci usnadní. Odborníkem na tento segment je společnost Lehmann Technik ČR s.r.o. Subjekt, jehož profesionální služby jsou prezentovány od roku 1994.

Jde o specialistu na hliníkové lešení. To si buď zakoupíte, nebo výhodně pronajmete. Na své si tak přijdou i zákazníci, kteří potřebují tento stavební prvek na krátkou a časově omezenou dobu. Proč si kupovat lešení, když je tu cenově zajímavý pronájem?

Bohaté portfolio společnosti

Vzhledem k pestrým zahraničním stykům a dlouhodobé spolupráci s holandskou společností Custers Hydraulica B. V. máte k dispozici kvalitní a značkové hliníkové lešení, mezi jehož hlavní výhody patří nízká hmotnost a rychlost složení.

Využít však lze i mnoha dalších profesionálních služeb a zařízení.

  • Prodej a pronájem závěsných lávek
  • Hydraulické plošiny Matilsa a Faraone
  • Prodej a pronájem šplhacích lávek

Firma Lehmann Technik ČR s.r.o. jako jedna jediná nabízí i schodišťové roboty určené pro přepravu těžkých předmětů do schodů. Ucelené a komplexní portfolio, v němž si každý najde to své.

Profesionální a odborný přístup

Ať už jde o jakoukoliv z výše zmíněných oblastí, všechny jsou pokryty do nejmenšího detailu a korespondují s vysokou odborností a osobním přístupem. Proto se domůžete jak špičkových služeb, tak specializovaného poradenství při výběru vhodné techniky nebo využití hliníkového lešení.

Hledáte-li v této sféře jen prověřenou kvalitu služeb a technického zázemí, obracejte se na společnost Lehmann Technik ČR s.r.o., o jejíchž nabídkách se dozvíte více na internetovém portálu www.lehman.cz. Nepropásněte pravidelné cenově zvýhodněné akce a nakupujte za nejlepší ceny na trhu.

Podobné články

Sdílejte