Domy Cholupice čekají pouze na vás

Srp 13, 2015 by

Domy Cholupice čekají pouze na vás

Sháníte moderní obydlí v odlehlé lokalitě, kde se nachází spousta zeleně a přírody? Dáváte přednost klidu před ruchem velkoměsta, přesto jej chcete mít v krátké dojezdové vzdálenosti? Takové působiště existuje a nazývá se Cholupice.

Okrajová část Prahy 12, v jejímž prostředí vzniká stejnojmenný developerský projekt Domy Cholupice. Místo jako stvořené pro život s rodinnou, od něhož každý očekává to své. Chcete-li se seznámit s tímto stavebním dílem, určitě si přečtěte následující řádky.

Domy na prodej Praha

Jsou to moderní řadové domy Cholupice. Soubor třinácti staveb, z nichž bude v první etapě vybudováno rovných sedm. Patrové objekty s moderním vzhledem a originální architekturou, jež zaujmou hlavně nadčasově smýšlející rezidenty.

Zaměříte-li se na parametry tohoto unikátního bydlení, jistě vaší pozornosti neunikne několik zásadních faktorů.

  • Dispozice 5+kk
  • Vnitřní podlahová plocha 136 m2
  • Venkovní zahrady v rozmezí mezi 250 m2 až 450 m2

Dostatečný životní prostor, jehož podobu máte plně ve své moci stejně, jako nadstandardní vybavení uvnitř. Přesně tak vypadají domy na prodej Praha, od nichž lze čekat jen to nejlepší.

Cholupice si vás získají

Rozhodnete-li se investovat do výše uvedeného obydlí, připravte se na klid a spoustu zeleně v okolí. Nejvíce občanské vybavenosti vám nabídnou 6 minut vzdálené Modřany nebo Jesenice, kam to máte asi 10 minut jízdy.

Ať už to budou obchodní domy, supermarkety, restaurace, školská a sportovní zařízení, vždy si přijdete na své. Domy na prodej Cholupice cílí totiž na ty, jež mají rádi život a dokáží si jej užívat plnými doušky.

Zabydlete se v okrajové části Prahy 12 a zjistěte, že vám v lokalitě protnuté zelení opravdu nic nechybí. A pakliže ano, vydejte se do centra metropole, kde se octnete během několika minut.

Podobné články

Sdílejte