Developerské projekty v Praze

Čvn 18, 2014 by

roztyly_IE_camera05-1024Pokud patříte k příznivcům moderního, nízkoenergetického a nadčasového bydlení v hlavní metropoli, přinášíme vám několik praktických tipů na pohodlné a komfortní rodinné bydlení.

Tím prvním developerským projektem jsou určitě Letokruhy rezidence. Příslib nadstandardního obydlí, jehož součástí jsou sklepní kóje a garážová stání. Až 87 bytových jednotek na Praze 4, které se pyšní dispozicemi 1+kk až 4+kk.

Energeticky nenáročné byty, jejichž pořizovací hodnota je opravdu neodolatelná.

Co takhle projekt Nové Chabry?

Vyžadujete-li spíše více přírody, například v podobě Přírodního parku Draháň – Trója nebo Ládví, vsaďte raději na projekt Nové Chabry, jehož situování je na Praze 8.

Čtyři bytové komplexy, které jsou otevřeny všem náročným rezidentům, jenž touží po klidu, odpočinku a všestranné občanské vybavenosti v okolí. Opomíjeno samozřejmě není ani na malé děti, které zde naleznou silné zázemí.

Vy si můžete naopak užívat prostorných balkonů, teras nebo přízemních předzahrádek. Luxusní byty, které stojí za zvážení.

Zelené Město II v atraktivní lokalitě

Spoustu zeleně předkládá i další developerský projekt rozprostírající se na Praze 8. Je to Zelené Město II, jehož název do značné míry prozrazuje, v jakém duchu se bude linout bydlení na tomto místě.

Využít můžete bytových jednotek o velikosti až 133m2, které jsou doslova obklopeny překrásnou zelení uprostřed hlavního města Prahy. Místo, odkud se díky rychlé dopravě dostanete opravdu kamkoliv.

Hledejte další bytové jednotky

Pokud vám tato strohá developerská nabídka přijde málo, neváhejte najít i jiné byty na území velkoměsta, jež budou do posledního detailu splňovat vaše náročné požadavky. Zaměřte se na seznam bytů, který prezentuje realitní portál reby.cz. Server, jenž sdružuje moderní a nové projekty, jejichž zpracování by vás mohlo zaujmout.

Mezi ty populární patří bezpochyby Michelské zahrady, Slunečná terasy, Rezidence Oktagon a mnohé další. Bydlení za neodolatelné ceny, které se může stát vaším trvalým bydlištěm na spoustu následujících let. Proto neotálejte a hledejte.

Podobné články

Sdílejte