Cenově výhodné reality v Praze

Říj 21, 2014 by

rezidence andělSháníte bydlení pro sebe nebo svoji rodinu? Chcete využít přednostní hlavní metropole, tudíž se zaměřujete na objekty, jež jsou dostupné v Praze? Lákají vás především bytové jednotky rozdílných velikostí a situování?

Pakliže ano, určitě hledejte reality v Praze na internetovém portálu online-reality.cz, kde se vám nabízí široké možnosti konkrétního výběru. Volit můžete z desítek nejrůznějších objektů, ať už jsou to rodinné domy, byty, pozemky nebo komerční budovy.

Máte-li zájem o prostorné interiéry na lukrativních adresách, představíme vám dva populární a známé projekty, o něž je velký zájem.

Honosná Rezidence Oktagon

Prvním z nich je developerský projekt v podobě historického, avšak zmodernizovaného objektu, který se pyšní velice osobitou architekturou. Je to především samotný půdorys budovy, jež se pojí s maximální prosvětleností některých místností.

Rezidence Oktagon předkládá až 12 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk, které se chlubí vynikajícím interiérem, včetně samotného vybavení. Moderní koupelny, kvalitní bytové doplňky a prakticky řešené prostory.

Připočíst si k tomu můžete ještě ideální lokalitu činžovního domu, jež se nachází nedaleko Branických skal. To je mimochodem předpoklad vynikající relaxace, případně sportovních aktivit.

Rezidence Anděl v novodobém stylu

rezidence andělDruhým zmiňovaným bytovým domem je Rezidence Anděl, což je ve své podstatě spojení historické a zcela nově vystavěné budovy, jež dohromady nabízí 15 a 28 bytových jednotek.

Moderní technologické postupy výstavby Rezidence Anděl korespondují s luxusním vnitřním vybavením, jež uspokojí i ty nejnáročnější zájemce. Chybět vám nebude možnost garážového sání nebo mezonetové provedení bytů o dispozicích až 5+kk.

Součástí unikátního celku je také dvaceti čtyřhodinová recepce, popřípadě vynikající výhled na Nový Smíchov. Lokalita protnutá řadou obchodů, restauračních zařízení nebo sportovních spolků. Chybět však nebude ani prvotřídní zázemí pro malé děti, jako jsou hřiště, školky a školy.

Zvolte si některý z uvedených developerských objektů a zaměřte se na reality v Praze, jejichž nákup se zkrátka vyplatí.