Byty Malešice – vyberte si z široké nabídky

Kvě 27, 2015 by

Byty Malešice – vyberte si z široké nabídky

Je to východní okrajová část hlavní metropole, kde se rozprostírá lokalita Praha 10. Rezidenční místo, které je jako stvořené pro trvalé žití, o čemž vás mimochodem přesvědčí pestrá občanská vybavenost a velice přístupná dopravní dostupnost.

Jakákoliv rodina ocení především výskyt nejrůznějších supermarketů, restaurací, lékařských služeb, pošty, banky a řady veřejných institucí. Na rozloze 19 km2 není samozřejmě opomíjeno ani na kulturní nebo sportovní vyžití, a to jak v moderně vybavených spolcích, tak venku.

Novostavby na tom správném místě

Abyste byli plnohodnotně nadšeni se svým budoucím bydlením v tomto městě, je třeba se zaměřit na vhodně situované byty Praha 10. Na čtvrti, v jejichž blízkosti se nachází kupříkladu Malešický park či botanická zahrada. I dostatek zeleně totiž rozhoduje o vaší budoucí spokojenosti.

Z pohledu developerských projektů se zde vyjímá jeden, jež klade důraz na spojení moderního a nízkoenergetického bydlení. Soubor staveb, v němž naleznou zalíbení především příznivci nadčasové architektury.

Jsou to moderní byty Malešice, od nichž lze očekávat následující.

  • Prostorné balkony, terasy a přízemní předzahrádky
  • Dostatek úložného prostoru
  • Vysoký standard vybavení

Byty Praha 10 za jedinečné ceny

Zvolíte-li si navíc tuto lokalitu za své trvalé bydliště, budete mít jistotu, že kolem svého rodinného obydlí objevíte vše, co ke spokojenosti vyžadujete. Počítat můžete i s bohatou sítí městské veřejné dopravy, díky níž se do centra přepravíte během několika minut.

Neváhejte vybírat novostavby na Praze 10, které jsou doprovázeny nejen precizností samotného zpracování, ale také zajímavými pořizovacími náklady. Splňte si svůj dávný sen o vlastním bydlení, jež může tvořit například unikátní developerský projekt EcoCity Malešice.

Podobné články

Sdílejte