Bezpečnostní dveře vás dokáží ochránit

Říj 16, 2017 by

Bezpečnostní dveře vás dokáží ochránit

Vchodové dveře do bytu či domu si obvykle nepořizujete jenom z důvodu okrasného prvku nemovitosti. Právě onomu výrazu „vchod“ je třeba věnovat více pozornosti. Jde totiž o vstupní cestu do daného objektu, a pokud nechcete, aby se tam nepovolené osoby dostali rychle a snadno, je třeba volit ty správné výrobky.

Na mysli máme bezpečnostní dveře, které svým zpracováním a charakterem v plné míře přesahují klasické a obyčejné dveře.

Jak vypadají bezpečnostní dveře?

Jak asi každý čtenář tohoto článku správně tuší, součástí bezpečnostních dveří bude řada bezpečnostních prvků. O jejich množství a vůbec celkové konstrukci dveří rozhoduje bezpečnostní třída. Součástí takových produktů jsou dokonce i speciální zárubně, které navyšují celkovou účinnost.

Moderní bezpečnostní dveře by měly vypadat nějak následovně. Pyšnit se musí dostatečnou zvukovou izolací. Zároveň budou splňovat protipožární odolnost. Základem je masivní dřevěný rám a speciální výplň. V lepším případě bude její součástí také ocelová tahokovová mříž.

S takovými dveřmi už docílíte požadované bezpečnosti, navíc když budou součástí celku ještě tyto prvky.

  • Tříbodový zámek
  • Čepy zabraňující vysazení dveří
  • Speciální závěsy na dveře

I bezpečnostní dveře mohou vypadat elegantně

Po přečtení několika výše uvedených řádků můžete nabývat dojmu, že vchod do vašeho bytu či domu bude vypadat jako pancéřová deska. Opak je však pravdou. V dnešní době máte samozřejmě možnost volby výsledného dekoru, respektive povrchové úpravy.  Tu může tvořit fólie, CPL laminát nebo povrch 3D GREKO. To vše v odlišných barvách a imitacích dřeva tak, abyste byli schopni dveře sladit s ostatními exteriérovými a interiérovými prvky objektu.

Nepodceňujte vchod do vaší nemovitosti a volte pouze kvalitní a odolné bezpečnostní dveře odpovídající třídy.

Podobné články

Sdílejte