Získejte dotace na zateplení a kotle

Dub 15, 2014 by

Především majitelé starších panelových domů by se měli zamyslet nad rekonstrukcí svého objektu, respektive nad využitím nejrůznějších dotačních titulů, díky nimž by šla spolufinancovat tato náročná modernizace.

Profesionální rekonstrukce panelových domů, s nimiž vám mohou pomoci odborníci na slovo vzatí, k nimž patří například Centrum regenerace panelových domů, které je často označováno, jako CERPAD.

Výhodné dotace na zateplení

S pomocí uvedeného subjektu si můžete nechat zpracovat potřebný průkaz energetické náročnosti budovy, jež je ve své podstatě nezbytný pro získání jakékoliv dotace, která může být i na libovolnou část objektu.

CERPAD je specialistou s bohatým produktovým portfoliem služeb, které se samozřejmě týkají i dotace na zateplení, jež je ve své podstatě nejvýraznější. Právě tým odborníků na tuto oblast vám může pomoci získat výhodné úvěry od státního fondu, které lze aplikovat na řadu dalších věcí.

V rámci programu státní podpory jsou upotřebitelné kupříkladu dotace na kotle a mnohé jiné, jež se zaměřují na modernizace bytových domů. CERPAD vám zajistí vynikající a bezproblémový proces optimalizace, ať už je to z hlediska znalosti domu, dokumentace, dat o spotřebách nebo jiné odborné pomoci.

Dotace na rekonstrukce panelových domů

Nepropásněte žádný dotační titul, jenž by mohl povznést vaši životní úroveň, a zajistěte si energetický štítek, který je v tomto případě naprosto nezbytný.

Svěřte se do rukou CERPAD, tedy Centra regenerace panelových domů, které se stane vaším rádcem v problematice tohoto typu obydlí. Vyhledejte tu správnou odbornou pomoc, díky níž se nemusíte zaleknout žádného dotačního titulu.

CERPAD, to je výpomoc při energeticky úsporné rekonstrukci, která se doopravdy vyplatí. Pokud uvažujete o dotacích již dnes, neváhejte a volejte na telefonní číslo Tel.: +420 244 007 429.