Založení firmy u profesionálů

Srp 20, 2014 by

vysehradska2Založení společnosti s ručením omezeným nemusí být žádnou snadnou záležitostí, navíc, pokud v této oblasti nejste zběhlí. Ve finále vás takový úkon svépomocí může stát spoustu peněz a také drahocenného času, který lze využít naprosto jiným a efektivnějším způsobem.

Pakliže je pro vás založení firmy doslova španělskou vesnicí, obraťte se na odborníky, mezi které patří společnost Venice, s.r.o. Subjekt, jenž je schopen zrealizovat všechny náležitosti za vás a to pouze v rámci zanedbatelného poplatku.

Nová společnost šitá na míru

Svěříte-li se do rukou takového odborníka, čeká vám jistě prvotní konzultace týkající se nového názvu firmy a dalších náležitostí. Věci, u nichž nemusíte být osobně, jsou realizovány za vašimi zády a nikterak vás časově neomezují.

Venice, s.r.o. se postará o přípravu dokumentů, materiálů a žádostí. Vše je vyřízeno na příslušných úřadech a vy po několika dnech dostáváte potřebné listiny vedené na vaše jméno. Stáváte se tedy právoplatným majitelem nové firmy.

Kromě založení s.r.o. však můžete využít i další praktické služby, kterou je registrační sídlo.

Neplaťte za kancelářské prostory

Kouzlo tohoto úkonu spočívá ve virtualizaci kanceláří, respektive místa vaší společnosti. Registrační sídlo, to je služba, která se vyplatí a to především z toho důvodu, že nabudete reprezentativní adresu, s níž se můžete chlubit na svých vizitkách.

Dále nebudete platit tak vysoké náklady na kancelář, kterou si pronajmete pouze tehdy, když to bude skutečně zapotřebí. V rámci virtuální kanceláře navíc získáte i možnost být informován o nově příchozí poště, popřípadě obdržíte řadu dalších nadstandardních úkonů.

Ač se může zdát začátek velkého podnikání jakkoliv těžký, nemusí to být pravidlem. Stačí pouze vědět, na koho se v takovém okamžiku obrátit. Je to společnost Venice, s.r.o., jež vám bude pravou rukou a dobrým partnerem.

Podobné články

Sdílejte