Zahradní altány a krytá posezení

Bře 2, 2016 by

Zahradní altány a krytá posezení

Venkovní relaxace na zahradě je určitě příjemnou činností, na níž se těší velká spousta lidí. Okamžiky s přáteli a s rodinou, které budete trávit pod širým nebem, stejně, jako firemní večírky s kolegy. Abyste si však při pořádání těchto sešlostí zajistili důstojné zázemí, měli byste pomýšlet také na zastřešení.

Kvalitní kryté posezení, jež vás a vaše hosty ochrání před silnými slunečními paprsky a nepředvídatelným deštěm. Pak si buďte jisti, že pořádaná oslava nebude už ničím jiným narušena.

Zahradní párty stany mnoha velikostí

Tyto moderní a dnes velice poptávané produkty skrývají na rozdíl od pevných pergol a teras hned několik přínosných kladů. V první řadě je to mobilita. Zahradní altány jednoduše demontujete a postavíte na jiné, příhodnější místo. Ani montáž vám nezabere přemíru drahocenného času.

Kryté posezení tohoto typu je poměrně variabilní a zakoupit lze bezpočet různých modifikací.

  • Pestrý výběr velikostí a tvarů
  • Pevná a odolná konstrukce proti lehčímu větru
  • Voděodolné opláštění

Vsadíte-li na zahradní altány, budete schopni vytvořit prvotřídní prostor pro zábavu, venkovní seminář nebo prodejní stánek.

Altány kryté ze všech stran

Pakliže to situace vyžaduje, lze investovat do větších párty stanů, jež pohodlně a velice rychle rozšíříte dle aktuální potřeby. Navíc získáte místo, které kompletně zakryjete. Boční stěny budou mít několik průduchů pro větrání a průhlednou imitaci oken. V ten moment docílíte také dostatečného soukromí.

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv zahradní altány, vždy máte jejich interiérové vybavení plně ve své moci. Obvykle je toto krytí doplněno o pevné podlahy, sedací plochy, květiny, osvětlení nebo dokonce vytápění.

Investujte do zakrytého posezení, s nímž se pojí hlavně nízké pořizovací náklady, vysoká kvalita zpracování a dlouhá životnost.

Podobné články

Sdílejte