Vzduchotechnika od společnosti Sorke

Srp 5, 2014 by

rib_evophVzduchotechnika je praktickým systémem, který zajišťuje výměnu vzduchu převážně v místnostech, které nemají možnost přímého větrání. Technický systém dovede vzduch nejen vyměňovat ale také ho ohřát, ochladit nebo zvlhčit. Tím vytváří optimální prostředí se stále čerstvým vzduchem.

Vzduchotechnika se hojně uplatňuje především v průmyslových společnostech a výrobních halách, kde je zapotřebí vyměnit velký objem vzduchu, odvést škodlivé látky a přivést čerstvý vzduch, který pomáhá k lepšímu soustředění a vyšší pracovní výkonnosti.

Technický systém vzduchotechniky se uplatňuje také v kancelářských prostorech a v současné době se instaluje do rodinných domů a bytů, kde zajišťuje stálý přísun čerstvého vzduchu a pomáhá šetřit náklady za vytápění. Díky prachovým a pylovým filtrům je systém vzduchotechniky vhodný pro alergiky, jelikož venkovní vzduch je vyčištěn od alergenních látek a přispívá tak k většímu komfortu obyvatel.

Úspora nákladů za vytápění díky rekuperaci

Moderní vzduchotechnika nachází uplatnění v nízkoenergetických domech, kde díky rekuperaci energie vymění odpadní vzduch za čerstvý a přitom v místnosti nedojde ke ztrátě tepla. Odpadní vzduch ve speciální jednotce předá tepelnou energii čerstvému a studenému vzduchu.

Tato rekuperace energie pomáhá výrazně šetřit náklady za vytápění a přitom zajišťuje čerstvý vzduch a optimální klima.

Návrh a instalace vzduchotechniky

Instalace systémů vzduchotechniky není snadnou záležitostí, kterou by každý zvládl svépomocí. Chcete-li snížit energetickou náročnost svého rodinného domu, povolejte profesionály.

Na kompletní návrhy a realizace vzduchotechniky a řízeného větrání se od roku 1995 specializuje společnost SORKE. Návrhy projektů instalace vzduchotechniky mohou být zpracovány pro úpravy vnitřního prostředí, komerčních staveb, veřejných prostorů nebo výrobních hal.

Společnost SORKE, spol. s r.o. dodává chlazení, větrání, rekuperace, ale také teplovzdušné vytápění a klimatizace. Součástí instalace vzduchotechniky je její zprovoznění a vyhodnocení zkušebního provozu. Samozřejmostí dodávky je záruční u pozáruční servis.

Jednotlivé komponenty vzduchotechniky SORKE vynikají precizním zpracováním kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a bezproblémový chod.

Komponenty k zakoupení v e-shopu

Potřebujete-li nahradit některý ze stávajících komponentů, můžete se obrátit na kvalitní poradenství firmy SORKE, která vám pomůže nalézt to nejlepší technické řešení.

Ve vlastním e-shopu www.sorke.cz/eshop nabízí firma široký sortiment výrobků potřebných k instalaci vzduchotechniky. Od ventilátorů s regulovatelným výkonem, rekuperačních a chladících jednotek až po instalační potrubí. V nabídce ventilátorů naleznete odsávací ventilátory, axiální ventilátory, nebo střešní, požární, odtahové, průmyslové a radiální ventilátory.

Dopřejte si komfort skvěle odvětrávaných místností a vyberte si vzduchotechniku od profesionálů.

Podobné články

Sdílejte