Vyměňte stará okna za nová

Říj 23, 2015 by

Vyměňte stará okna za nová

Víte o tom, že nekvalitními okenními prostupy uniká z vaší nemovitosti spousta drahocenného tepla? Disponujete-li starými okny, určitě se zamyslete nad jejich výměnou, s níž vám pomůže profesionální odborník v tomto odvětví. Je to společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

Specialista na plastová okna, která jsou prezentována hned v několika modelových řadách tak, že si dokáže vybrat skutečně každý. K dispozici máte pět odlišných typů, jež se liší hlavně tloušťkou, typem zasklení nebo několikakomorovými systémy.

  • SILVER DESIGN
  • BRILLANT DESIGN
  • BRILLANT DESIGN 115-4K
  • SYNEGO
  • PROGRESS

Prohlédněte si plastová okna na vlastní kůži

Chcete-li se přesvědčit o kvalitách tohoto sortimentu, není nic jednoduššího, než zvolit Showroom DAFE-PLAST, který byl otevřen v roce 2014 a nachází se u Jihlavy. Výstavní prostor o velikosti 300 m2, na němž lze spatřit všechen sortiment firmy.

Nejsou to samozřejmě jenom plastová okna a plastové dveře. Součástí prezentace je i bohaté příslušenství, s nímž si prodloužíte životnost konkrétního produktu a zajistíte snadnou manipulaci.

Značkové zboží je předkládáno včetně celkového návrhu, cenové nabídky a výsledné montáže. Kompletní servis od A až do Z, včetně odborného poradenství.

Kvalitní zimní zahrady od DAFE-PLAST

Nákupem plastových oken však spolupráce s touto firmou končit jistě nemusí. V portfoliu se nachází také prosklené zimní zahrady. Ty se mohou stát nepřehlédnutelnou pýchou jakékoliv nemovitosti. Dokonalý prostor pro relaxaci a odpočinek. Místo, jež rozšíří vaše obydlí tím správným směrem.

Důvěřujte letitým zkušenostem v tomto oboru a investujte jen do prověřených plastových oken. O kvalitách firmy vás přesvědčí stovky pozitivních referencí a stále se rozvíjející technologie výroby. Dopřejte si to nejlepší na současném trhu, co se pojí i se zajímavou cenou.

Podobné články

Sdílejte