Vybírejte z nabídky nových bytů v našem katalogu

Bře 21, 2015 by

Vybírejte z nabídky nových bytů v našem katalogu

Investujte do vlastního obydlí. Je nejlepší doba na to pořídit si novostavbu v hlavním městě, kde se vám mimo jiné dostane i příjemného občanského zázemí. Nové byty v Praze za skvělé ceny, které jsou v různých lokalitách. Na místech, kde je povětšinou spousta klidu, zeleně a jen kousek opodál se nachází patřičná městská vybavenost.

Zvolíte-li moderní developerské projekty, můžete se spolehnout také na to, že budou umístěny ve čtvrtích, kde plnohodnotně funguje městská hromadná doprava, popřípadě využijete snadné dostupnosti automobilem.

Nové byty v Praze za nízké ceny

Hledáte-li především kvalitu z pohledu bytového standardu a špičkovou vnitřní výbavu již v základu, volte prověřené bytové komplexy, v nichž je stále několik volných bytů na prodej.

  • 4Blok
  • Sacre Couer 2
  • Ecocity Malešice
  • Park Klecany

Lukrativní reality v Praze vznikající pod rukama zkušených architektů, což se odráží na estetické stránce nemovitostí, ať už jde o exteriér, tak interiér. Počítat můžete s nízkými provozními náklady nebo možností garážového stání.

Dalším bytovým východiskem jsou samozřejmě rodinné domy a vily, jichž je v rámci aktuálních developerských projektů také bezpočet.

Výhodné pronájmy kanceláří

Kromě bydlení je ideální myslet i na živobytí, jež je u mnoha lidí realizováno v kancelářských prostorách. Pakliže do této sorty občanů patříte i vy, mohly by vás zajímat kanceláře k pronájmu. Ty je možné vyhledávat na základě nejrůznějších kritérií. Díky spoustě administračních budov po celém území Prahy přichází vhod i rozdílné cenové náklady.

Zvolte si hlavní město za své trvalé bydliště a využijte potenciál tohoto působiště, ať už bude mít pracovní nebo bytový charakter. Nastěhujte se do míst, odkud máte snadno dostupné všechny služby včetně zaměstnání. Zakupte nový byty v Praze.