Vyberte si z široké nabídky rodinných domů v Praze

Čvn 3, 2015 by

Vyberte si z široké nabídky rodinných domů v Praze

Pořiďte si bydlení v hlavní metropoli situované ve východní části Prahy. Spojte kvalitu stavebních materiálů s moderním designem, nápaditě řešeným interiérem a nízkou cenou. Soustřeďte se na prodej rodinných domů Praha východ, který vám přináší skupina Living Prague.

Odborník na různé typy rodinných domů, jež vám prostřednictvím svého bohatého portfolia nabídne stovky zasíťovaných pozemků a rodinných domů. Tým profesionálních architektů, návrhářů a specialistů z oblasti bydlení.

Moderní obydlí ve Vysokém Újezdu

Prahnete-li po klidném prostředí a zároveň patřičné blízkosti velkoměsta, zaměřte se na developerský projekt Na Turyni I. Ten je tvořen několika rodinnými domy s dispozicemi od 3+1 do 5+1. Charakterově odlišné stavby s podlahovou plochou 74 m2 až 110 m2. Ty ohromí i početnější rodiny s dětmi.

Domy na prodej Vysoký Újezd skloubí především unikátní architekturu s příjemným okolím. Bytový koncept, od něhož můžete očekávat snadný a krátký dojezd do hlavního města v řádu 15 minut.

R-RD06_Ana_2480x1890_02-tuchoraz

Co přináší Domy Tuchoraz?

Pakliže vás neosloví stavební dílo Na Turyni I, nezoufejte, protože pod značkou Living Prague toho lze pořídit mnohem více.

Ohromí vás kupříkladu obec Tuchoraz, která je v blízkosti Prahy, Kolína a Českého Brodu. Právě zde se tyčí developerský projekt Domy Tuchoraz, jež si vás podmaní svojí jednoduchostí a kreativitou. Zakoupit si můžete jak přízemní bungalovy, tak patrové domy.

Díky rozdílným podlahovým plochám daných objektů si na své přijde skutečně každý. Jak ten s omezeným rozpočtem, pro něhož se hodí dům o velikosti 48 m2, tak rodiny mající hned několik dětí. Pro ně je ideální bydlení o ploše až 94 m2.

Dům na celý život

Zaměřte se na obydlí v okolí Prahy, které vám v hojném zastoupení přináší Living Prague. Volte prověřenou a dlouhodobou kvalitu.

Podobné články

Sdílejte