Volte nízkoenergetické pasivní dřevostavby

Lis 16, 2014 by

mobilní domyVlastní bydlení je životním cílem mnohých občanů. Pakliže se již k takovému kroku rozhodnete a necháte si vystavět rodinný dům na klíč, měli byste o této investici hluboce přemýšlet. Cílit především na energetickou stránku takového projektu, což se mimochodem promítne do let budoucích.

Jsou to bezpochyby kvalitní dřevostavby, jež mohou naplnit vaše představy o pohodlném, komfortním a spokojeném obydlí. Objekty, které můžete volit buď z bohaté nabídky typových domů, nebo vsadíte na individuální a osobitou představu zpracovanou přímo na míru.

Základ kvalitního montovaného domu

O výběru té správné firmy zaměřující se na dřevostavby jistě není třeba pochybovat. Volit musíte takový subjekt, jehož technologie výstavby je prověřena a opatřena patřičnou certifikací. Důležitá je také nadstandardní tepelná izolace promítající se do pozdějších nákladů na vytápění objektu.

Základem jakékoliv výstavby musí být komfortní klima uvnitř rodinného příbytku. S tím souvisí i prvotřídní protipožární ochrana, vzhledem k použitému ekologickému materiálu. Vyžadovat byste měli i dobré protihlukové vlastnosti, jež souvisí s útulným bydlením.

Teprve takové nízkoenergetické pasivní dřevostavby se spotřebou v rozmezí od 15 do 50kW/m2 za rok mají svůj význam a vyplatí se do nich investovat.

Specialista na zakázkovou výrobu dřevostaveb

Chcete-li výše zmíněné faktory zhmotnit ve skutečný rodinný dům, určitě se obraťte na společnost ALFAHAUS s.r.o., která přináší moderní technologie výstavby a velice individuální přístup. Kromě samotného objektu vám může být podána pomocná ruka také při jeho financování.

Montované domy na klíč od této firmy mají ještě jednu nezaměnitelnou výhodu, kterou je rychlost stavby, která může být v řádu několika týdnů, než se budete moci nastěhovat do svého nového domu.

Podobné články

Sdílejte