Tapety do každé místnosti

Čvn 16, 2020 by

Tapety do každé místnosti

Kamenná stěna, dřevěný obklad, nebo snad betonové kvádry? Tapety s přírodními motivy v poslední době frčí. Na zdi vypadají skvěle a vytváří v interiéru zcela výjimečné efekty. Dekorů, ze kterých můžete vybírat, je nepřeberné množství. Záleží na tom, zda jste na přírodní motivy, nebo zda dáte přednost abstraktním či geometrickým vzorům.

Podle určení místnosti

Když se chystáte vybírat tapetu, je důležité si předem říct, do jakého pokoje ji budete instalovat. Je rozdíl v použitém materiálu tapety v obývacím pokoji a v kuchyni. Lišit se mohou i barvy tapet, například v ložnici nebudete zřejmě používat příliš výrazné barvy, naopak v obývacím pokoji se jich bát nemusíte. V místnostech, jako je ložnice, pracovna a obývací pokoj, se používají tapety vliesové. Ty mají delší životnost, větší odolnost a dýchají s místností, takže se nemusíte bát žádných plísní.

Do dětského pokoje, kde je větší nebezpečí poškození tapety, se nejčastěji používají tapety papírové, které jsou mnohem levnější, takže vás nebude tolik bolet případná výměna. Do kuchyně a koupelny jsou určeny speciální vinylové tapety. Je to z důvodu vyšší vlhkosti, kterou vinylové tapety bez obtíží zvládnou a jdou navíc i omyvatelné. Jakmile máte jasno v materiálu, je na řadě výběr vzoru a barevného provedení.

Do obývacího pokoje a pracovny se skvěle hodí fototapety, existuje nepřeberné množství vzorů, ze kterých můžete vybírat. Fototapety váš interiér oživí a dodají mu zcela novou atmosféru. Do ložnice můžete využít romantické zámecké či skandinávské tapety v jemných pastelových barvách. Ty vám pomohou naladit se na odpočinek. Dětské pokoje mohou naopak hýřit všemi barvami díky veselým tapetám se zvířecími motivy nebo s oblíbenými pohádkovými postavami, jakými jsou především Mickey Mouse, Blesk McQueen, princezny Elsa a Anna nebo třeba medvídek Pú. Navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a vyberte si zde tapetu do každé místnosti.

Podobné články

Tagy

Sdílejte