Stále můžete ušetřit na vytápění domácnosti

Čvc 19, 2015 by

Stále můžete ušetřit na vytápění domácnosti

Při přípravě na zimní sezónu se každý snaží maximálně zefektivnit způsob vytápění domu či bytu. Jelikož je v posledních letech velmi drahý plyn a ani s elektřinou příliš neušetříte, stále více domácnosti se vrací k původním způsobům vytápění. Na velké popularitě tak opět získává prodej palivového dřeva, které je nejen velmi ekologickým palivem, ale také ekonomickým. Pokud tedy vlastníte kotel na tuhá paliva či krbová kamna, je zde pro Vás ideální příležitost, jak v následující topné sezóně ušetřit.

Jedním z profesionálních prodejců palivového dřeva u nás je společnost OPTIMTOP. Její portfolio je tvořeno primárně suchým bukovým dřevem a jehličnatými odřezky, které v zimě umožňují vytvořit plnohodnotné a samozřejmě velmi příjemné teplo.

Proč se nákup palivového dřeva opravdu vyplatí:

Pořizovací náklady jsou oproti jiným způsobům vytápění opravdu bezkonkurenční. Je zde ale celá řada dalších výhod:

  • Vše k Vám přivezou prakticky naskladněné na dřevěné paletě.
  • Dřevo je již naštípané, což umožní ušetřit spoustu času.
  • Tvrdé dřevo dokáže hořet velmi dlouho.
  • Při plápolajícím ohni Vás bude hřát nejen příjemné teplo, ale tak vědomí, že svou domácnost vytápíte ekologicky.

Budete se tak těšit z ušetřených peněz i z krásné domácí atmosféry. Je totiž stále velmi překvapivé, že právě dřevo je jedním z nejlevnějších topných produktů. Skvělé je také začít se zaopatřováním zásob na další sezónu brzy, a když nastane čas, budete skvěle připraveni.

Palivové dřevo můžete mít s dopravou zdarma

Pokud si totiž za velmi výhodnou cenu koupíte palivové dřevo právě u společnosti OPTIMTOP, a to v množství jedné celé palety, můžete se spolehnout na to, že celou zakázku Vám přivezou zcela zdarma. Závozní místa i bezplatné doručení platí po celé České republice.

A přestože v létě se mnoha lidem do nákupu dřeva na zimu nechce, věřte tomu, že začít se připravovat postupně je nejlepší volba. Udělejte si zásoby paliva s předstihem a nejen že vás poté zima nepřekvapí, ani kdyby se ukázala v říjnu, ale také vše koupíte výhodněji. V zimě také obvykle utrácíme mnoho peněz v souvislosti s Vánocemi i oslavou Nového roku, platby za dodávku dřeva je tak mnohem lepší rozdělit.