Skladová technika šitá přímo na míru – RegalSistem s.r.o.

Lis 12, 2014 by

regalove-sestavyPokud patříte k obchodníkům s velkým množstvím nejrůznějšího sortimentu, určitě se často potýkáte s nedostatkem úložného místa. Vlastnit totiž velkou průmyslovou halu nebo sklad není ještě zárukou úspěchu a pomyslnou výhrou.

Součástí takových prostor musí být předně skladová technika libovolného typu, jež bude plně vyhovovat vašim náročným potřebám. Zajímá-li vás tato oblast více, určitě čtěte dál, protože vás seznámíme alespoň se základními typy regálů.

Policové regálové sestavy

Naprostým základem jsou bezpochyby klasické policové regály. Ty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, mezi jehož přednosti patří pevnost, odolnost a hlavně dostatečná nosnost. V jejich případě si můžete dokupovat nejrůznější komponenty, s nimiž vytvoříte úložné místo šité přímo na míru.

To vám mimochodem přináší specialista na tuto oblast, jímž je RegalSistem s.r.o., který nabízí policové regály formou internetového obchodu. Praktický online návrhář, díky němuž si navrhnete skladovou techniku k obrazu svému, od výšky, šířky a hloubky, až po celkový počet polic s odpovídající nosností.

Vybudujte si patrové sklady

Vlastníte-li vysoké zastřešené objekty a vyžadujete-li ukládání těžšího sortimentu, přijde vám vhod jiný výdobytek produktového portfolia uvedené společnosti.

Jsou to patrové sklady, jež mohou dosahovat tří podlaží a přináší vám tak další úložné místo k dobru.

Tím však bohatá nabídka firmy dozajista nekončí. Velice oblíbeným doplňkem jsou paletové regály nebo plastové programy určené pro menší zatížení. Pořídit si ale můžete i regály konzolové, mobilní nebo obchodní. Vybrat si může skutečně každý.

Chcete-li, aby byla vaše skladová technika bezpečná a vydržela spoustu dlouhých let, obraťte se na prověřeného specialistu na tento segment, kterým je subjekt s názvem RegalSistem s.r.o.

Podobné články

Tagy

Sdílejte