Rolety do oken „den a noc“

Úno 27, 2016 by

Rolety do oken „den a noc“

Stínící doplňky oken jsou v dnešní době naprostou nezbytností. Hlavně u rodinných domů, bytových jednotek a kanceláří. Nejde o to, že vytváří dostatečný stín v létě, kdy je ho zapotřebí, ale chrání také vaše soukromí před pohledy kolemjdoucích.

Hledáte-li aktuálně výrobky pro řešení těchto situací, pak se zaměřte na rolety do oken den a noc, které se od běžných žaluzií liší v několika ohledech a přináší něco nápaditého, vkusného a kreativního. Prvky, s nimiž vás trochu blíže seznámíme.

Nahraďte staré žaluzie a záclony

Na první pohled jde o moderní a vzhledově zajímavý produkt, jež dodá vašemu interiéru naprosto novou tvář. Tím největším přínosem je však konstrukční provedení rolet. Při stahování či vytahování dochází ke střídání jednotlivých pásů tak, že budete schopni ideálně a plynule regulovat světlo v dané místnosti.

Rolety do oken den a noc se navíc pojí s  příjemnými vlastnostmi.

  • Jednoduché ovládání za pomoci řetízkového mechanismu
  • Hliníkový zadní profil poskytující dostatek pevnosti a celkové elegance
  • Všechny mechanismy jsou na rozdíl od levných produktů šroubovány, nikoliv lepeny

To jsou jednoznačná fakta, která vás přesvědčí právě o tomto nadčasovém řešení. To je primárně určeno pro moderní interiéry.

Nezapomínejte na kovové garnýže

Rozhodnete-li se v některých prostorách ponechat záclony, ať už je to z hlediska funkčního či estetického, neopomínejte na jednu zásadní věc. Jsou to kovové garnýže, jež v mnohém předčí ty plastové. Je to nejenom větší únosnost, odolnost a dlouhá životnost. Tím podstatným je nenahraditelný a přirozený vzhled luxusního výrobního materiálu.

Také zde máte na výběr z pár provedení a výsledných tvarů, které budou do posledního detailu ladit s ostatními prvky interiéru a jinými dekoracemi.

Obraťte se ve všech zmíněných případech na zkušeného prodejce tohoto sortimentu, jímž je internetový obchod Garol.cz.

Podobné články

Sdílejte