Rodinné domy Šterboholy

Dub 3, 2014 by

Sháníte nové a moderní bydlení v Praze? Netoužíte však po bytových jednotkách? Máte zájem o rodinné domy, jejichž součástí bude zahrada, ale také kryté garážové stání? Chtěli byste při nákupu takového objektu využít moderních technologických postupů a obrátit se na spolehlivého developera s historií? Chcete mít bydlení, které má nízké energetické náklady?

Potom existuje jedna praktická a kvalitní cesta, kterou tvoří rodinné domy Štěrboholy, jež nabývají velice zajímavých parametrů.

  • Dispozice objektů 4+kk
  • Vnitřní podlahová plocha domů 118m2 až 140m2
  • O výstavdu se zaručí kvalitní developerská společnosti Finep
  • Garážové stání, předzahrádka a zahrádka u každého domu

Jde o soubor 21 řadových domů, které jsou umístěny na Praze 10 – Štěrboholy.

Získejte estetické bydlení ve vhodné lokalitě

Rodinné domy Štěrboholy od Finepu vás očarují na první pohled. Stylový design, dostatek prostoru kolem domu a praktické uspořádání vnitřních místností, díky němuž získáte spoustu úložného místa.

Kromě špičkového provedení a novodobé architektury se můžete těšit především na samotnou lokalitu, jež je velice poklidná a nabízí přemíru zeleně. Místo je tak jako stvořené pro rodiny s dětmi, jež zde najdou bohaté možnosti sportovního a kulturního vyžití.

Vyrazit můžete například do blízkého parku nebo na cyklostezky. Rodinné domy Praha 10 jsou v tomto ohledu téměř neomezené a přináší vynikající občanskou vybavenost, jež přispívá ke spokojenému životu.

Rodinné domy Štěrboholy – vše na dosah ruky

Obávat se určitě nemusíte dopravní dostupnosti, která je řešena na výbornou. V blízkosti domů se nachází autobusová zastávka městské dopravy, která vás pohodlň zaveze až na metro.

Nedaleko je i bohaté zázemí z pohledu vybavenosti, jako jsou obchody, restaurace, lékaři, vzdělávací zařízení a mnohé další. Jednoduše souhrn věcí, které v rámci luxusního bydlení zkrátka musíte nalézt.

Zvolte si rodinné domy Praha 10 za své budoucí bydlení a již nyní vám bude garantováno, že spokojeni budete v naprosto všech oblastech.

Podobné články

Tagy

Sdílejte