Rezidenční bydlení, které má vkus

Srp 26, 2014 by

Sníte o moderním a stylovém bydlení v hlavní metropoli, které vyniká situováním a samotným zpracováním? Chtěli byste se nastěhovat do bytového komplexu, u něhož lze očekávat vysoký standard vnitřního vybavení a dostatek životního prostoru?
1
Pak volte developerský projekt Nové Měcholupy VI, který je již ve své šesté etapě. V rámci níž si můžete vybírat z poměrně širokého bytového portfolia.

  • 95 bytových jednotek
  • Dispozice 1+kk až 5+kk
  • Velikosti bytů od 32,4 m2 do 110 m2

Vyzkoušejte bydlení Nad Motolským Hájem 2

Pakliže Praha 10 zrovna není vaším šálkem kávy a chcete se přiblížit centru samotné metropole, zaměřte se na developerský projekt Nad Motolským Hájem 2, jehož přednosti spočívají jak v dokonalé občanské vybavenosti, tak vynikající dopravní dostupnosti.

Ideální a poklidné místo, které je jako stvořené pro život s rodinou. Tvoří ho především moderní bytové zázemí v podobě 152 bytů, jež jsou zasazeny do objektů s velice impozantní a stylovou architekturou.

Vybírat si můžete z bytových jednotek, které mají dispozice od 1+kk do 4+kk, přičemž disponují i praktickými předzahrádkami, balkony nebo prostornými terasami. Ojedinělé bydlení, v rámci něhož lze jednotlivé byty prakticky spojovat, což přispěje k uspokojení náročnějších zákazníků.

Stylová Rezidence Oktagon

retuš-1024Naším posledním typem bude zcela netradiční obydlí, které není tvořeno novostavbou, nýbrž historickou budovou, jež prošla velice náročnou rekonstrukcí. Je to Rezidence Oktagon, která představuje rohový činžovní dům, v němž ty největší byty přináší životní prostor až 3+kk a 101 m2.

Unikátní architektura je spojena se zajímavým půdorysem objektu, kolem něhož je vytvořeno dosti poklidné zázemí s patřičným soukromím. Detailní modernizace neminula žádné místo, které by nebylo řádným způsobem vylepšeno.

Ostatně lokalita pražského Braníku je sama od sebe příslibem dostatečného přírodního prostředí, které vám poslouží jak ke sportovním hrátkám, tak k příjemné relaxaci.

Vybírejte moderní bydlení, jež vás zaujme každým coulem a kde se budete cítit skvěle.