Rezidence Vinohrad

Dub 21, 2015 by

Rezidence Vinohrad

Praha 3 – Žižkov je bezpochyby oblíbenou a vyhledávanou lokalitou z pohledu rezidenčního bydlení. Co byste však řekli na to, mít možnost vlastnit bytovou jednotku přímo na okraji Žižkova náměstí? To je jistě lukrativní nabídka, jež se velice stěží odmítá.

Tento sen vám může zrealizovat developerský projekt Rezidence Vinohrad. Zmodernizovaný činžovní dům, jehož dominantou je obyvatelná věžice. Unikátní výstavba pojící novodobé stavební materiály a zajímavý historický sloh.

Rezidence Vinohrad pod drobnohledem

Zaměříte-li se na tento typ obydlí, určitě si pochválíte zmiňovanou lokalitu, v jejíž těsné blízkosti se nachází udržovaný park, nákupní centrum, restaurace, školy, banka, pošta nebo koncertní síň. Z pohledu občanské vybavenosti jí nelze cokoliv vytknout. Stejné je to i s dopravou, jíž tvoří stanice metra Jiřího z Poděbrad.

Nové byty Praha 3 Žižkov, to je adekvátní bytové zázemí doprovázené luxusem a návrhářskou promyšleností. Vybírat si ostatně můžete z bytů, jež se pyšní těmito parametry.

  • Dispozice 1+kk až 4+kk
  • Podlahová plocha od 43 m2 do 78 m2

Některé interiéry jsou navíc vybaveny také terasami směřujícími do vnitřního dvora. Parkovat se dá před domem, popřípadě máte možnost nákupu jedné ze čtyř podzemních garáží.

5

Nové byty v Praze jsou lukrativní investicí

Nepodceňujte hlavní metropoli z pohledu pořízení rodinného bydlení. K dispozici vám samozřejmě není jen Rezidence Vinohrad, ale i spousta dalších developerských projektů. Nové byty v moderním a nadčasovém pojetí nebo zrekonstruované historické objekty vysoké kvality.

Každý potenciální rezident si bude schopen vybrat místo, na němž se usadí na spoustu následujících let. Staňte se i vy jedním z nich. Okouzlit vás může například populární a žádaná Rezidence Vinohrad, jejíž pořizovací náklady jsou znamenité.

Podobné články

Sdílejte