Revoluční bydlení v rámci projektu alfarezidence

Čvc 29, 2014 by

IMG_7007u-zmensenoNastěhujte se do bytových prostor, které jsou tvořeny s maximálním přihlédnutím k evropským standardům moderního bydlení. Objevte kouzlo konceptu, jehož přednosti vám přinesou dostatek životního prostoru.

Alfarezidence nabízí až 124 bytů předkládá široký výběr vnitřního místa, které nabývá hodnot od 46 m2 do 120 m2. Dispozice od 2+kk do 4+kk, jež jsou svým vnitřním uspořádáním přístupny jak rodinám s dětmi, tak svobodným párům, které hledají především klid. Byty jsou doplněny řadou příjemných prvků.

  • Předzahrádky v přízemí, balkony nebo terasy ve vrchních patrech
  • Prostorné sklepní kóje
  • Garážové stání

Okolí bytových domů

Soubor jedenácti objektů v rámci projektu alfarezidence navazuje na současnou novodobou zástavbu. Budovy se vyjímají dokonalým rozvržením do několika zón a překypují patřičným klidem. Existuje zde totiž pomyslná bariéra mezi ruchem velkoměsta a klidnou bytovou zástavbou.

Tu tvoří také zelené okolní prostředí, u něhož nechybí dostatek laviček, zázemí pro děti a relaxační plochy. Mnohem více volnosti vám může nabídnout i městský park Židovské pece, který je kousek opodál.

Praha 3 – Žižkov vás oslní

Dokonalost tohoto novodobého bydlení je podtržena výjimečnou občanskou vybaveností. Rezidence Alfa je obklopena vzdělávacími centry, zábavními a kulturními podniky, restauracemi, ale také lékařskými službami nebo možností sportovních aktivit.

Nechybí samozřejmě nákupní prostory, které se nyní rozrostou o nové centrum, v rámci něhož bude vybudováno zábavné multikino.

Co se týče dostupnosti, bude vám nápomocna jistě městská hromadná doprava. U ní dojde k rozšíření stanice metra D. Snadno a rychle se tak dostanete jak po Praze, tak mimo ni. Soubor občanských kvalit, které oceníte ihned po nastěhování.

Podobné články

Sdílejte