Profesionální vylévání podlah – anhydritové lité podlahy

Říj 24, 2014 by

anhydritové lité podlahyPodlaha je základem každé nemovitosti, proto by jí měla být přikládána odpovídající pozornost. Samotný konstrukční materiál totiž může mít zcela jiný charakter, respektive obsahové složení. A právě s nejpoužívanějšími podlahovými technologiemi, potažmo materiály vás nyní seznámíme.

Velice častou volbou jsou anhydritové lité podlahy, které vznikají na bázi síranu vápenatého. Lité potěry, jež jsou ideální podkladovou plochou pro koberce, dlažby, PVC a jiné krytiny. K jejich velkým přednostem patří zajištění dostatečné pevnosti při minimální tloušťce, s čímž souvisí také menší celková hmotnost podlahy. Ideální volba do patrových budov nebo pro podlahové vytápění.

Betonové podlahy

Rozhodnete-li se tvořit podlahy v průmyslových nebo zatěžovaných komerčních objektech, určitě vám budou nápomocny strojně hlazené betonové podlahy. V jejich případě je možné volit i odlišnou povrchovou úpravu, respektive její barevné provedení.

Základem strojně hlazené betonové podlahy je bezpochyby ocelová výztuž, která se postará o dokonalou pevnost a nabízí tak vysokou zatížitelnost.

Tím však výčet podlahových materiálů dozajista nekončí.

Cementové samonivelační podlahy

anhydritové lité podlahyPakliže chcete vsadit na podlahy tvořené z cementových směsí, chemických přísad a nejrůznějších plniv, jež představují spíše finální povrchové úpravy průmyslových objektů, volte cementové samonivelační stěrky.

Ty je možné zpracovat za pomoci moderní techniky ve velice krátkém čase při stejném zajištění vysoké pevnosti.

Rozhodnete-li pro kteroukoliv z výše uvedených podlah, určitě tuto pracovní činnost svěřte odborníkům, kteří mají v daném oboru letitou praxi. Těmi tíženými profesionály jsou specialisté, jež své služby prezentují na internetovém portálu ok-podlahy.cz. Záruka vysoké kvality, precizního provedení a nízké ceny.

Volte podlahy na celý život.