Prodej palivového dřeva s rozvozem po celém území ČR

Bře 15, 2017 by

Prodej palivového dřeva s rozvozem po celém území ČR

Připravte se na zimu s dostatečným předstihem. Využijte cenově lákavých nabídek na palivové dřevo. Pořiďte si topnou komoditu na topení, grilování nebo uzení. K tomu všemu vám dopomůže společnost OPTIMTOP, která je schopna dodat až třináct druhů dřeva.

Vyberte si palivo dle charakteru užití a v odpovídající délce. Stačí provést objednávku jedné celé palety a doprava k vám domů bude realizována bez jediného příplatku, tedy zdarma. Ve své podstatě jde o nejširší nabídku sypaného a rovnaného dřeva v ČR.

Jaké palivové dřevo můžete zakoupit?

Takové, jež se pyšní odpovídající výhřevností, patřičnou účinností a pomalým hořením. Prodej palivového dřeva nabývá hned několika podob.

  • Buk
  • Dub
  • Smrk
  • Borovice
  • Habr
  • Lípa
  • Modřín a další

Každé dřevo má určité vlastnosti, které využijete k prospěchu svému. Štípaná polena jsou mimo jiné dodávána v délce 25 cm a 33 cm. Výjimkou však nejsou ani odřezky z jehličnatých dřevin.

Nahlédněte do produktové nabídky společnosti OPTIMTOP. Ta vás na první pohled osloví svou rozmanitostí a pestrostí. Obnovitelný zdroj energie nezatěžující životní prostředí, jehož poptávka je čím dál častější.

Levné dřevo na zimu

Vsaďte v případě palivového dřeva na patřičnou kvalitu. Nepropásněte jedinečnou příležitost získat dřevo do krbu, kotle či kamen. Nápomocen vám bude právě uvedený specialista na tento segment, jehož mapa pokrytí je z pohledu závozových míst skutečně bohatá.

Využijte prodej palivového dřeva od profesionálů, jež vám při nákupu dávají na výběr. Neplaťte za dopravu ani korunu a domozte se bezkonkurenčních platebních podmínek. Ač se to může zdát jakkoliv divné, je nejvyšší čas myslet na budoucí topnou sezónu.

Společnost OPTIMTOP se o vás postará ve všech ohledech, včetně dalšího sortimentu, jako jsou dřevěné brikety, dřevěné pelety, pytlované uhlí a ostatní produkty.

Podobné články

Sdílejte