Praha 8, Praha 9 a Praha 10 – ideální místo pro život

Říj 29, 2014 by

ID-10082993Pravděpodobně každý občan ve svém životě touží po vlastním bydlení. Sní o přínosné možnosti vymanit se z běžného pronájmu a zakoupit si bytovou jednotku nebo rodinným dům na tom správném místě.

Pakliže chcete mít výdobytky velkoměsta ve spojení s patřičnou zelení na jednom místě, bude to určitě Praha 8.

Oblast, která je populární i díky kulturním vymoženostem, mezi něž patří Karlínská synagoga, Grabova vila nebo Libeňský zámek. Co víc, toto městské působiště předkládá dokonce nadstandardní developerské projekty, jako je třeba Sluneční věž. Budova s bezkonkurenčním výhledem, jíž si zamilujete.

Nastěhujte se na Prahu 9 a Prahu 10

Zahledíte-li se celkově na hlavní metropoli, jistě vaší zvídavé pozornosti neuniknou projekty, jako je Harfa Park, Panorama Kyje nebo Park Hloubětín. Jde o moderní a nadčasovou výstavbu, jejíž primární domovinou je Praha 9. Další z městských částí nabízející vysoké rodinné zázemí protnuté patřičnou zelení.

Okusit samozřejmě můžete i jiné lokality. Třeba na jihovýchodě se nachází hned několik unikátních bytových komplexů plných prostorných a vhodně uspořádaných bytů. Je to Praha 10, u níž je třeba zmínit se o těch nejvýznamnějších stavebních dílech.

Vyznáváte-li vysoký standard za nízkou cenu, nelze nepostřehnout projekt Ecocity Malešice II, Domy Štěrboholy nebo Nad Přehradou III.

Nakupujte nemovitosti za nízké ceny

Vše výše zmíněné zní skutečně lákavě, navíc když víte, že kteroukoliv z těchto bytových jednotek můžete pořídit za výhodné sumy. Ty vám v hojném zastoupení předkládá internetový server www.bytyprodejpraha.cz, jež sdružuje velké množství developerských projektů na jednom jediném místě.

Neváhejte a zjistěte si více detailnějších informací. Nenechte si ujít cenově neodolatelné nabídky, které jsou u realit samozřejmě omezené.

Podobné články

Sdílejte