Praha 6 je ideálním místem z pohledu bydlení

Úno 3, 2016 by

Praha 6 je ideálním místem z pohledu bydlení

Městská část Praha 6 je vyhledávanou lokalitou, v níž během několika posledních let vyrostla a stále vyrůstá velká spousta developerských projektů. Vliv na to má samotné prostředí, respektive oblíbená působiště, mezi něž se řadí Břevnov, Bubeneč, Suchdol a Řepy.

Místa nabízející prvotřídní životní zázemí, dostatek zelených ploch a pracovních příležitostí.

Od běžného bytu až po luxusní rezidence

Ať už jsou vaše požadavky na bydlení libovolného rázu, každý si přijde na své. Nový byt lze zakoupit téměř ve všech částech. Ekonomicky přívětivou variantou je například Liboc. Prahnete-li po vyšším bytovém luxusu, nabízí se zmiňovaný Břevnov a jiné.

V mnoha ohledech se vám dostane podobného nadstandardu.

  • Velké množství mateřských, základních a vysokých škol
  • Sportovní a kulturní spolky
  • Supermarkety, restaurace a jiné služby

Byty Praha 6, to je lákavá investice v lokalitě, která vás neochudí ani o spoustu klidu, relaxace a zelených ploch. Developerské projekty Rezidence Podbaba a Rezidence Malá Šárka jsou toho jasným důkazem.

Moderní bydlení se vším všudy

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv stavební dílo konkrétního developera, vždy očekávejte originální architekturu, promyšlené uspořádání interiérů a nízké provozní náklady. To vše v kombinaci s blízkostí potřebného zázemí a snadnou dopravou. Tu ostatně tvoří nejenom nájezdy na hlavní tahy, ale také MHD.

Pořiďte si nové byty v Praze 6 v libovolném cenovém rozpětí a s odlišným dispozičním uspořádáním. Investujte peníze do vlastní nemovitosti, ať už nabývá podoby rodinného a řadového domu či bytové jednotky.

Praha 6 je místem, jež si díky své všestrannosti zamilují mladí, staří i rodiny s dětmi. Lokalita, která prošla patřičnou modernizací a je schopna poskytovat prvotřídní zázemí za slibné a neodolatelné ceny.