Praha 6 a Praha 10 – ideální místo pro život

Zář 12, 2014 by

ID-100137109Sháníte budoucí bydlení pro svoji rodinu nebo sami sebe? Hledáte praktické, útulné a malé bytové jednotky nebo naopak velké a rozlehlé byty, kam se můžete nastěhovat se zbytkem svých rodinných příslušníků?

Ať tak či onak, může vám být nápomocna Praha 6 nebo Praha 10. Lokality hlavní metropole, jež skrývají řadu zajímavých a působivých developerských projektů. Bytové komplexy, které jsou schopny naplnit požadavky i těch nejnáročnějších rezidentů, kteří to myslí s luxusním obydlím doopravdy vážně.

Co vám nabízí Praha 6?

Zůstaneme-li u této lokality, určitě počítejte s tím, že se vám dostane patřičného zázemí z pohledu občanské vybavenosti. Toto místo je totiž protnuto řadou vzdělávacích zařízení, ale také obchodních domů nebo sportovišť. Ochuzeni nebudete ani o příjemnou možnost relaxace, kterou vám zprostředkují hlavně parky plné zeleně.

Bydlení v Praze se pro vás rázem stane velice lukrativní činností, od které se nebudete chtít v žádném případě oprostit. Vždyť i dopravní dostupnost na tomto místě je skutečně znamenitá. Během velice krátkého okamžiku se můžete dostat do centra metropole i mimo ni. Nápomocna vám v tom bude všudypřítomná městská hromadná doprava.

Praha 10 – komfortní bydlení za skvělé ceny

Pohodlné bydlení musí být spojením hned několik faktorů dohromady. K výše uvedenému si ještě připočtěte také bohaté možnosti pracovního uplatnění, na něž není radno zapomínat.

V tomto případě se vaším favoritem může stát právě Praha 10, kde si stačí zvolit některý z ekologických developerských projektů, a máte vyhráno. Zaměřte se na objekty, které předkládají dostatek prostoru, prosvětlených stěn a báječný výhled.

Nakonec stačí využít i některých neopakovaných cenových nabídek a váš rodinný příbytek máte, jako na dlani. Proměňte svůj sen o vytouženém bydlení v Praze v realitu, která může nabývat mnoha podob.

Sdílejte