Praha 5 vás uhrane svojí bytovou nabídkou

Říj 29, 2014 by

barrandov hillsStále více občanů dává přednost moderním developerským projektům, kterých se po hlavní metropoli rodí skutečně bezpočet. Kvalitní stavební díla s osobitou architektonickou stránkou, vysokým standardem vnitřního vybavení a propracovaností každého detailu.

To vše a mnohé další vám může v hojném zastoupení nabídnout třeba Praha 5. Ta se řadí k lukrativním a vyhledávaným oblastem, kde se vyjímají projekty jako je Barrandov Hills, Sacre Coeur 2 nebo Sluneční terasy. Cenově dostupné objekty, v rámci nichž můžete počítat s přemírou zeleně v okolí.

Nachází se však mezi námi tací, které to táhne spíše do centra hlavní metropole. Pro takové občany existují také nemovitosti vhodné pro nastěhování.

Praha 2 má co nabídnout

Znalým čtenářům realitních objektů možná napovíme dvěma slovy. Je to Rezidence Trojická a jiné, jež jsou tvořeny za pomoci historických činžovních domů. Ty prošly nákladnými rekonstrukcemi.

Jak správně tušíte, je to téměř samotný střed hlavního města – Praha 2. Místo, kde objevíte dostatek obchodů, restaurací, škol, sportovních spolků a kulturního zázemí. Oblast překypující osobitou architekturou a řadou přírodních parků.

Pakliže to pro vás ještě stále není to úplné a stoprocentní centrum, nabízí se ještě jedna varianta.

Rodinný život na Praze 1

Pro náročné rezidenty to může být Praha 1. Lokalita plná zajímavostí a bezkonkurenčního občanského zázemí korespondujícího s vynikající dopravní dostupností. Rozhodnete-li se pro toto místo, čeká vás jistě značný luxus a nadstandard.

Zabydlet se totiž můžete třeba v rámci developerského projektu La Corte, jež si nebudete moci vynachválit. Chybu však neuděláte ani v případě dalších nabízených nemovitostí.

Vzhledem k tomu, že je investice do bytových jednotek téměř celoživotním závazkem, měli byste o finální podobě objektu důkladně přemýšlet.

Podobné články

Sdílejte