Posezónní servis sekaček a křovinořezů

Lis 21, 2014 by

Posezónní servis sekaček a křovinořezů

S přicházející zimou pomalu odeznívají podzimní práce a to včetně pravidelného sečení trávy a dalších porostů. Většina majitelů zařízení určených k těmto činnostem by proto měla zbystřit a využít cenově výhodný servis sekaček na trávu a další zahradní techniky.

Profesionální prohlídka a odborné technické zázemí, které je poskytováno především v oblasti Prostějov, Olomouc nebo Litovel. Kvalitní práce, jež je spojena s řadou nadstandardních služeb.

Servis s praktickým odvozem

V první řadě se můžete spolehnout na to, že realizován je jak servis zahradních traktorů, tak dalšího náčiní z tohoto segmentu. Zajišťovány jsou pracovní procesy, jako je broušení řetězů, čištění, výměna olejů a samozřejmě potřebných dílů.

Kromě toho lze využít i mobilní servis křovinořezů nebo sekaček, pod nímž si můžete představit zajištění dopravy tam i zpět. Vaše zahradní technika bude vyzvednuta, stejně tak i následně přivezena, tudíž se nemusíte o cokoliv starat a všechnu činnost přenecháte odborným pracovníkům.

Čištění sekaček je mnohem snazší, než kdykoliv předtím.

RD servis se o vše postará

Zajímá-li vás, kdo je tím profesionálním odborníkem na slovo vzatým, zajišťující servis také v oblasti Uničov nebo Šternberk, rádi vám tuto otázku zodpovíme. Je to firma RD servis, s pomocí níž se vám dostane velice komplexních služeb, jež v tomto rozsahu jistě neznají mezí.

Nechte si provést servis sekaček Olomouc, Prostějov, které budou na jaře vypadat a hlavně fungovat jako nové. Nepodceňujte pravidelné čištění a údržbu, jíž je vhodné zvolit v tom správném období, kterým je zima.

Dopřejte si cenově výhodných nabídek, s nimiž nejenom že ušetříte, ale také prodloužíte životnost svému zahradnímu náčiní. Navíc vám zkušenostmi protnutý RD servis přináší i další služby svého bohatého produktového portfolia.

Podobné články

Sdílejte