Pořiďte si do skladu vše potřebné

Čvc 25, 2014 by

Storage-_order_picking_stages_301x186_29Řešíte vybavení průmyslových a skladovacích hal? Vybavujete si své komerční prostory, které budou primárně sloužit pro ukládání libovolného zboží? Potom asi přemýšlíte i o řádné výbavě těchto ploch. Zaměřit byste se měli především na regály.

Ty musí být pevné, odolné a stabilní. Rozsáhlá nabídka je kupříkladu na internetovém portále jungheinrich.sk, kde si lze vybírat z odlišného provedení regálových sestav. Volit si můžete produkty určené pro palety, ale také pro drobnější věci.

Výjimkou nejsou ani regály pro skladování dlouhých předmětů nebo plošiny. Se vším vám samozřejmě pomůže profesionální odborník na tento segment, jenž si toho pro vás připravil mnohem více.

Vysokozdvižné vozíky odlišných technických parametrů

Abyste uskladněné zboží mohli co možná nejrychleji a nejpohodlněji převážet, potřebujete k tomu bezpochyby vysokozdvižné vozíky, jež se nachází taktéž v produktové nabídce tohoto specialisty. Moderní zařízení pro flexibilní použití, které je výkonné a provozně úsporné.

Bezúdržbový motor velké síly se pyšní dlouhou životností a především pohodlnou jízdou spojenou se snadným ovládáním stroje. Zajímavé a bezkonkurenční jsou i pořizovací náklady této nové a moderní techniky.

Ne každý však disponuje dostatkem finančních prostředků pro nákup těchto strojů. I pro takové zájemce se zde něco najde.

Použité vysokozdvižné vozíky – bazar

Vsadit můžete na ojetou techniku, u níž byla provedena důkladná obnova všech částí. Jde tak o profesionálně prověřené stroje, s nimiž naděláte ještě spoustu užitečné práce.

Nekupujte zajíce v pytli a vsaďte na odborný přístup, dokonalý přehled v tomto segmentu a široké servisní zázemí, které vám bude k dispozici pokaždé, když to bude nutné. Spolehněte se na specialisty, k nimž se budete vracet rádi a s velkým nadšením. Firma Jungheinrich je špičkou ve svém oboru.

Podobné články

Sdílejte