Policové regály na míru

Dub 15, 2014 by

Regály patří k nedílným součástem rodinných objektů, ale také komerčních prostor. Speciální konstrukční prvky, díky nimž lze na poměrně malém prostoru skladovat dostatečné množství věcí. Každý majitel nemovitosti či daných prostor má však zcela odlišné požadavky na rozměry policového regálu, které se nemusí shodovat s běžnou produktovou nabídkou.

Pakliže vyžadujete regály na míru, není nic snazšího, než se obrátit na specialistu, jímž je regalsistem.cz. Odborník na skladovou techniku, u něhož tvoří policové regály jednu z mnoha kategorií.

Online návrhář regálů

Vše funguje velice jednoduše a komfortně, z pohodlí vlastního domova. Stačí, pokud k navržení regálu využijete přehledný internetový formulář, v rámci něhož si vyberete z předem nadefinovaných délek, šířek, hloubek či nosností a hle, regál je na světě, respektive jeho cenová nabídka.

Snadné řešení pro ty, jež vyžadují individuální přístup a kvalitní zpracování. Na to je u policových regálů od regalsistem.cz, dbáno pravděpodobně nejvíce.

Pevný, odolný a kvalitní ocelový materiál je součástí nejenom nosné konstrukce, ale také jednotlivých polic, jež mohou mít naprosto rozdílnou nosnost. Policové regály lze prostřednictvím online návrháře postupně kupit, nemusíte se tak omezovat jen na jediný regál, ale zvolíte celou sestavu.

Snadná montáž a bohaté upotřebení

Regály tohoto typu se navíc pyšní i jednoduchou montáží, kterou zvládne každý člověk v domácím prostředí. Dbáno je na rychlost instalace, po které je možné policové regály okamžitě využívat. Slouží pro skladování libovolných věcí, od potravin, přes elektroniku, až po zahradní náčiní a podobně.

Jen stěží budete hledat praktičtější úložný systém, než který vám předkládá regalsistem.cz prostřednictvím svých policových regálů. Řešení, které bude odpovídat vašim potřebám.

Podobné články

Sdílejte