Pojištění majetku Bezpečný domov 2. generace vítají s nadšením nejen chataři

Čvc 31, 2017 by

Pojištění majetku Bezpečný domov 2. generace vítají s nadšením nejen chataři

Ročně musí Policie ČR řešit tisíce případů vloupání do rodinných domů, bytů i chat. Zatímco majitelé domů a bytů se mohli krýt skrze řádné pojištění, chataři nikoliv. Volali po změně, na tu zřejmě slyšela jen pojišťovna Ergo, která nedávno uvedla na trh pojištění majetku a odpovědnosti 2. generace Bezpečný domov PLUS.

Boduje díky podmínkám!

Pojištění Bezpečný domov se okamžitě zařadilo mezi top produkty mezi klienty v hodnocení na nezávislých finančních serverech. Jeho příchod kladně hodnotí zejména majitelé rekreačních objektů. Konečně totiž mají šanci pojistit i věci movité, což dříve nebylo možné. Nový typ pojistky není určen jen pro ně. Uvítají ho i podnikatelé nebo lékaři, protože se dá lehce pojistit i ordinace nebo kanceláře. Hodí se i pro běžné nemovitosti. Bezpečný domov PLUS přináší nadstandardní ochranu hned v základní ceně. Kryje škody na věcech movitých i nemovitých, které způsobí přírodní živly, zloději nebo vandalové.

Jistotu finanční kompenzace máte i v případě, když dojde k poničení bytu nebo domu zvěří. Kromě jiného pojistka zahrnuje i nonstop asistenční službu a garanci zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců.

S výhodou odpovědnosti!

Každý, kdo uzavře tuto pojistku, navíc získá pojištění odpovědnosti s limitem až 10 000 000 Kč. Tato pojistka kryje ve chvíli, když neopatrným chováním způsobíte škodu na zdraví či majetku cizí osobě. Jak konkrétně se vyplatí, čtěte tady.

Sjednáte jej pohodlně online

Sjednání není složité. Stačí navštívit oficiální internetové stránky pojišťovny Ergo a postupovat dle instrukcí. Budete potřebovat znát jen velikost obytné plochy v m2. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou a je platná hned od druhého dne. Sami si rozvrhnete splátky pojistné částky. Je to možné s měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí.

 

 

Podobné články

Sdílejte