Pěnové sklo s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi

Úno 15, 2015 by

Pěnové sklo s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi

Hledáte moderní a efektivní způsob, jak co nejlépe zaizolovat základovou desku, podlahu nebo střechu? Nemáte však zájem o klasické řešení v podobě polystyrenu či minerální vaty, s nímž mohou přicházet i určitá negativa? Pak zvolte daleko lepší a navíc ekonomičtější cestu.

Tu představuje pěnové sklo, které si získalo popularitu mnohých stavebníků, a to jak v soukromém, tak ve firemním sektoru. Jde totiž o nadčasové východisko, jehož vlastnosti jsou s aktuálně používanými materiály skutečně na výši.

Proč právě pěnové sklo?

Jedním z velice důležitých aspektů bude určitě cena. Ta může být při kompletní realizaci nemovitosti nižní, než kdybyste použili klasické izolační materiály. To je ale pouze začátek tohoto efektivního řešení.

Pěnové sklo vám přislibuje i řadu dalších přínosných vlastností.

  • Nízká hmotnost
  • Tvarová stálost
  • Odolnosti proti stárnutí
  • Nehořlavost, nenasákavost
  • Vysoká únosnost

To jsou parametry, které dělají z  ekologického produktu špičku na současném trhu. Jeho vznik je totiž z recyklovaného a odpadového skla. I to jsou body navíc, jež staví pěnové sklo do předních linií tepelně izolačních materiálů.

Profesionální výrobce pěnového skla GEOCELL

Na konec tohoto krátkého seznámení s novodobým izolačním materiálem je třeba zdůraznit i výrobce řešení. Je jím společnost Conda s.r.o. Ta naplňuje všechny požadavky na výslednou kvalitu a zároveň splňuje potřebné normy EU.

Proč se tedy zabývat klasickým řešením, když za mnohem méně peněz můžete mít lepší izolační vlastnosti, jež se kladně podepíší na snižujících se nákladech na provoz konkrétní domácnosti? Ať už aplikujete pěnové sklo pro izolaci střechy, podlahy nebo základní desky, vždy se setkáte s velice znamenitým výsledkem.

Pěnové sklo GEOCELL je hudbou budoucnosti.

Podobné články

Sdílejte